Sayfa 330/522 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 4169 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Mızrak çuvala sığmıyor diyen bir arkadaş vardı eskilerden

Ona tekrar sormak lazım, mızrak çuvalda ne alemde diye.

2. bende sayın Batur gibi aynı kanaatteyim

3. https://www.egetelgraf.com/batur-bir...baskani-olalim
    Yayınlanma Tarihi: 21 Mart 2023 15:45
    "BÜYÜKŞEHİR İLE YAN YANAYIZ, BİNALARIMIZ DA YAN YANA OLUR"

Konak'ın kalbinde kanayan bir yara haline gelen Basmane Çukuru'ndaki son durum kent gündeminde merak edilen konular arasında. Basmane Çukuru, 1990'lı yıllarından sonra gelen kentin problemi oldu" sözleriyle açıklamalarda bulunan Batur, "Konak'ın kalbi, belediye binamızın karşısı bomboş...¦ Kurbağaların mesken ettiği, otların olduğu çok çirkin görünen bir alan. İzmir depreminden sonra ben bire bir şahidim, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız TMSF'ye bu bölgenin kendilerine tahsisi, bunun karşılığında Büyükşehir'e ait gayrimenkullerle takas yoluna gidilmesi noktasında bazı öneriler sundu. Büyükşehir Belediyesi'nin buraya yapılması, önünün de güzel bir rekreasyon alanı yapılması fikri vardı. Ben de şahidim. Ancak maalesef TMSF'den olumlu bir cevap gelmedi. İnşallah 14 Mayıs'tan sonra bu işler çözülecek. Maalesef bu konuda TMSF'nin samimi davrandığına inanmıyorum. 14 Mayıs'tan sonra Tunç Başkan o işe el koyacaktır. Büyükşehir'in mevcut hizmet binasının yapılması ve önün de çok güzel bir yeşil alan olarak düzenlenmesini çok isterim. Konak Belediyesi'nin yeni binasının yapılmasıyla da yan yana iki belediye olmuş olur, zaten hep yan yanayız. Binalarımız da yan yana olur" açıklamalarında bulundu.[/COLOR]

4. )))))))))))))))). (Hiç güleceğim yoktu. Şu zor günde iyi geldi )
     Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by mustafabozkurt Yazıyı Oku
    )))))))))))))))). (Hiç güleceğim yoktu. Şu zor günde iyi geldi )

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yeni parola game over…

6. Neden bu sermaye artırımını yapmak ihtiyacı duydular diye düşünüyorum düşünüyorum da aklıma hiçbir şey gelmiyor yoksaaaa. Genemiii bizi …

7.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Neden bu sermaye artırımını yapmak ihtiyacı duydular diye düşünüyorum düşünüyorum da aklıma hiçbir şey gelmiyor yoksaaaa. Genemiii bizi …
    bunun 2 sebebi var bence

1. gerçekten değerleme yapmış samimi olarak şeffaf bir
    şekilde bunun gerekli olduğu kanısına varılmış olabilir.
    Bana göre bulunan değerleme değeri çok az.
    2. Satmış olduğu %7 hisse payını küçük yatırımcıya yedirmek

yakında niyeti belli olacak

8. Madem merak var söylemek gerek. O mızrak çuvaldan çıktı bazılarının içinde kıvranıyor. Tahta yapıcı ve çakalları bizim ne kadar güçlü olduğumuzun farkında değiller. İstediğiniz kadar oyun kurun, altından kalkamayacağımız planlar kurmadık, kurmuyoruz. Herkes önünden yesin. Zamanı geldiğinde teşekkür edip çekip gideceğim bu forumdan.

Dışarıdan okuyup bilgilenmeye çalışan yatırımcılara ya da ky lere sesleniyorum. Bu forumlar ve telegram grupları tahtacının ve şirket sahiplerinin adamlarıyla belki de bizzat kendileriyle dolu. Buralardan etkilenmeden şirketleri özel olarak araştırın. Araştıramıyorsanız bilginiz olgunlaşmadan yatırımlarınızı buralarda kullanmayın. Günlük oyun oynayan borsaya kumar zihniyetiyle bakan güruhtan uzak durun.

Menfaatine göre şekillenen parazitlerle dolu hayat. Kendi bilginizden başkasına güvenmeyin. Bugün size menfaati için saygı gösteren yarın arkanızdan bin tane oyun çevirir. Unutmayın!

Sayfa 330/522 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •