Sayfa 331/891 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Unutmadım wise. O güzel insanı unutmak mümkün değil (Allah rahmet eylesin.) Ondan başka Osmanlı vardı. Bir zamanlar forumda çok emeği geçti. Hamdi bey vardı. Çok çekti o da kahrını. Daha da vardı...
    Geriye dönük 8 Ağustosa kadar baktım son görülmelerinden anlayacağın gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=QpX5zxXytOo

15 Mayıs 2013
    Dolar 1,82
    Euro 2,34
    Bist100 92000
    Anlıyorum kardeşim iyi niyetli olduğunu biliyorum sadece hatırlatma yaptım..15 Mayıs 2013
    Dolar 1,82
    Euro 2,34
    Bist100 92000[/QUOTE]

Atılacak sıfırımzda kalmadı be yaa ne yapacağız şimdi ..

2. 17 Eylül 2001 de 65 kuruş olan otokar olmuş 181TL ve hisse beni al diyor gibi.
    O zamanlar az bir parayla ihgyo alıp satardım. Çok hareketliydi. O zamanlar birkaç maaşı otokar veya aselsana yatırmak varmış.

3. Hareketleri hergünün aynısı.Hergün yeni KY ı aramıza katılıyor ve temiz kan olarak iblis emmeye başlıyor.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sevdiklerimin hayırsız evladı,endex aşağı gelirken itinalı bir şekilde harfiyen endexe uyum sağlıyor hatta daha hızlı düşüyor ama endex artıya geçince yüzünü buruşturyor artıya geçmek çıkmamak için ayak sürtüyor resmen katırlaşıyor ecnebi soylu coni boylu din taciri harami bacaksız küçük Co hani adillik adalet iyi niyet bunun neresinde spk'lı efendiler birazda bu ihlaslardaki olan bitenlere baksanız küçük yatırımcı nasıl dolandırılıyormuş görsniz diyorum tabii ki görmek isterseniz..Dünya kimselere kalmadığı gibi sanada kalmayacak banada babanıza kalmadığı gibi ama yüklü veballe kul hakkıyla ebedi yurduna intikal edeceksin amerikalı küçük Co haramilikten elde ettiğin ganimetler orada mangır değeri bile görmeyecek senin için ancak mutluluk zebanilerin kıllı kollarında olacak plajların ise cehennemin kızgın kumları ve suları olacaktır asla ferahlamak için dalacağın serin suların olmayacaktır..Benden bu kadar hatırlatma sen yine bildiğini okumaya devam et..Hakkımız haram olsun zayi olmasın çok sıkıntı yaptın bizlere çooookkkk...

5. Sayın Wise,çok haklısın kardeşim dilinden dökülenlere katılmamak mümkün değil ..İyi bir haber gelse iştirakleri için kullanıyorlar ve iştirak hisseler alıp başını gidiyor ihlas holding yerinde sayıyor kötü bir haber durumunda yine İhlas holding günah keçisi oluyor fiyatı düştükçe düşüyor iştiraklerin anası diye cezayı üstleniyor bir şekilde iştirak şirketleri korumuş oluyor kendisi değer kaybederek..Bu nasıl çelişki ve adaletsizlik anlamış değilim..İhlas gyo bedelli yaptı ihlas holding fiyatı %25'e yakın düştü hala hisseyi baskılıyorlar şimdide İhlas yayın holding bedelli yapacak ceremesini İhlas holding'e çektirecekler bu ahlaksız ve vicdansız yani iştiraklerden ceplerini kasalarını dolduruyorlar İhlas holding üvey evlatmı yoksa işlerine öylemi geliyor bir zahmet Spk bu kanunsuzluğa el atamazmı elde edilen yüklü bedelli paralarıyla ihlas holding ayağa kaldırılamazmı adam gibi diğer iştiraklerin önüne geçip hep birlikte 20 yıl öncesi günlerine dönemezlermi elbette bunu yapabilirler ama adamlarda utanma arlanma haya itibar zero bu vasıflara ihtiyaç bile duymuyor aç herif nasılsa devleti yönetenlerin koruması altında neden korksunki din taciri Allah korkusundanda bi haber..Allah vicdan,merhamet,dürüstlük nasip etsin diyorum..

6. bir hareketlilik var

ıhyay ın

Özet Bilgi
    Bağlı Ortaklığımız İhlas Haber Ajansı A.Ş?nin sermaye artırım kararının tescili Hk.
    İlgili Şirketler
    [IHGZT]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    13.10.2020

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    13.10.2020 tarihli özel durum açıklaması ile, "Bağlı ortaklığımız İhlas Haber Ajansı A.Ş. yönetim kurulu; devam eden halka arz çalışmaları kapsamında Şirketin mali yapısını daha da güçlendirilmesi amacı ile 14.000.000 TL olan şirket sermayesini %200 bedelli artırarak 42.000.000 TL'ye çıkartılmasına ve pay alım bedelinin % 35 primli olmasına, karar verdiklerini bildirmiştir.

Şirketimiz bağlı ortaklığımızın yapacağı sermaye artırımına daha önce açıklandığı şekilde hissesi oranında katılacağı açıklanmıştı.

İhlas Haber Ajansı A.Ş.'nin sermaye artırımına ilişkin genel kurul kararı İstanbul Ticaret Sicili tarafından tescil edilmiş olup, sermaye artırım süreci tamamlanmıştır.

7. Endeks düşerken ermeni milisler gibi kalleşçe küçük yatırımcıyı değilde kendi menfaatlerini düşünüp iblis gibi ceplerimizi ateşe vererek satıp satıp kaçıyordun ya şimdi endeks üç bin puan yükeldi neden hiç hareket yok sende hala toprağa bakıyorsun ihgyo dan aldığın milyonları nerenize zula ettiniz haysiyetin ,itibarın,onurun olan İhlas holdingi ayağa kaldırıp şahlandırsana ben KARTALGAGA damına konacağım tek gözünü gagalayacağım aklın başına gelecek iblis hala neyi bekliyorsun doymadınmı dünyalıklardan ne bu ihtiras sevdiklerimin hayırsız ,merhamets,acımasız evladı..Allah seni ve sipeğini ıslah etsinde sözde değil özde İhlaslı kılsın belki titreyip kendine gelirde insan olduğunu anlarsın..

8. haydi bakalım iblis çetesi bugün şanınıza yakışır bir taban bekliyorum sizden. en aşağıda kapatmazsanız şanınıza yakışmaz. sizden kötülükten başka birşey bekleyende kabahat..

Sayfa 331/891 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •