Sayfa 331/1005 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,338
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Basliga yazdiklarinizdan, seyrinizi takip ediyorum.
    Yanlis/hata yapildiginin tespiti/kabulu, dogruya giden yolu bulmanin yakinda oldugunu gosterir.

Vazgecmeyin.
    Muhasebemi karımı zararımı endex bazında hesaplarım.(kısa ve orta vade için diyeyim)
    sabah hisse performansım endex getirisi %2 idi.
    ona güvenerek 55 kontrat xlbank da pozisyon aldım.nolur nolmaz diyede xu030 da tersi 25 kontrat aldım.

xbank uçtu gitti xu030 ile makası iyice açınca yaklaşık gün sonu tl bazında yüzde 3 endex bazında yüzde 6 zarar gibi ...

not:ben kardayken çok nadir yazarım ...zarardayken yazıyor olmamın sebebi daha akılda kalıcı ve öğretici olması.
    aramızda yeni başlayanlar varsa hem ders alsınlar hemde kazanmanın kolay olmadığını görsünler diye.
    Bir de zarar ettiğimde kendi nefsimi terbiye etmiş egomu köreltmiş oluyorum .(en azından bana öyle geliyor)

saygılar sn alyel.

not:yalnız 1988 den beri bu işi yapıyorum.Şimdiye kadar bulamadıysak....
    Doğruyu az çok bilirim de ama neticede insanız. Bazen insani zaafiyet gösteriyorum nefsime yenik düşüyorum .nefsime yenik düşünce onu köreltmek içinde ifşa ediyorum o gün karar almadaki beceriksizliğimi.

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Anlatırsanız dinlerim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İmamoğlu bu işi birileri kadar iyi biliyor...
    Ondan tedirgin ediyor zaten....
    Dua etmesi güzel ama medyatik hareketler bana birinin gençliğini hatırlatıyor
    Bize Amin demek düşer .
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Arslan kral yıllarca ormanı yönetiyor ve fakat doğa nın gereği yaşlanıyor-emekli oluyor ..hükümdarlığını en büyük oğluna bırakıyor ..ormandaki malikanesine eşi ile yerleşiyor ..emekli hayatı yaşıyor ..

Günlerden o gün ,ormanın en hızlı gazetecisi tavşan bir görüşme talep ediyor ..onay verildikten sonra ..muhabir tavşan konağa geçiyor ..güzel ağırlanıyor ..emekli kral geliyor ...

Tavşan: Kralım ,değerli zamanınızı çok almak istemiyorum -özete geçelim ..bu kadar sene hükmettiniz ..bu kadar karar aldınız ..yanlış doğru ..kısaca hayat nedir ?

Kral Arslan : Ben gençken ,bir Arslan hep Arslandır isterse yaşlı olsun diye sanırdım ..Ve fakat şimdi anladım ki bir Yaşlı hep yaşlıdır isterse Arslan olsun ...
    Hayat hoş gerisi boş

4. Brent 90 doları geçti.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 103 kişi okumaktadır. (16 üye ve 87 ziyaretçi)

mert45, *Bozkurt+, ABKA+, ALPER+, beta_, el turco+, EMLAK, işçi74, Maacit+, mimar74, mustaf2231, pisyedili01+, tidebringer, Trade34, turali, ukc+

Sevgili bozkurt reis ,,gece kapanışta paylaşacağım klibi bilirsen sana ömür boyu üstad-ı azam diye hitap edecem ..bak söz ..
    ki ip ucu bu geceki gönderimde var
    Üstat bozkurt ,,senden de bi cugap alamadık
    Hayat hoş gerisi boş

6. Tam olarak ne olduğunu bilen var mı akşam seansı fazla saldı ama ons pek tepki vermedi.

İran meselesi olsa ons çıkmalıydi. Enteresan

7. Hüseyin Günay
    @huseyingunayDC
    ·
    1 sa
    Beyaz Saray: İsrail politikasını değiştirmezse ABD kendi İsrail politikasını değiştirecek.
    FORMASYON AVCISI -53

8. SON DAKİKA:

Ukrayna'ya NATO misyonu başlatılmasına karar verildi

Haberi Polonya Dışişleri Bakanı
    @radeksikorski
    şöyle duyurdu:
    bu NATO'nun savaşa girdiği anlamına gelmez ancak NATO'nun koordinasyon, eğitim ve planlama yeteneklerinin artık yardım amacıyla kullanılacağı anlamına gelir

https://twitter.com/visegrad24/statu...59576765931536

Sayfa 331/1005 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •