Onemli Gunler Banner
Sayfa 332/1001 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Onu biliyorum mustafa hocam ama mesela bankalar mevduatta para 17:00 den sonra gelirse valör uyguluyor çoğu zaman ve bir günlük faiz kazancından oluyoruz, Okt de bu şekilde bir kayıp olmuyor sanırım demek istedim
    Sn.chilypeppers. PPF'lerde valör yok biliyorsunuz hatta çalıştığınız bankanın PPF'si ise satış tutarı o günün fiyatından gerçekleşip hemen hesabınızda gözüküyor. OKT'de nasıl oluyor satış emri veriyorsunuz satış fiyatı belirleniyor ve satış tutarı ertesi gün geçiyor hesaba. Söz gelimi yarın satış emri verdiniz yarınki fiyat gün sonunda belli oluyor. Cuma günü perşembe gününün fiyatıyla hesaplanan satış tutarı hesabınıza geçiyor. Bu durumda bir gün kaybetmiş olmuyor musunuz?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sn.chilypeppers. PPF'lerde valör yok biliyorsunuz hatta çalıştığınız bankanın PPF'si ise satış tutarı o günün fiyatından gerçekleşip hemen hesabınızda gözüküyor. OKT'de nasıl oluyor satış emri veriyorsunuz satış fiyatı belirleniyor ve satış tutarı ertesi gün geçiyor hesaba. Söz gelimi yarın satış emri verdiniz yarınki fiyat gün sonunda belli oluyor. Cuma günü perşembe gününün fiyatıyla hesaplanan satış tutarı hesabınıza geçiyor. Bu durumda bir gün kaybetmiş olmuyor musunuz?

Mustafa hocam varmis
    Glt alayim dedim garantiden parayi oraya aktardim. Saat 16.05 ti
    Dedi bu saatte alamazsiniz kapandi. 18 den sonra alabilirsiniz o da yarinki valorden olur. Parayi geri inge eft yapayim dedim. Eft saati gecmis birkalarken

Valla bahsiz bedevi gibiyim para garantide bosta kaldi

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mustafa hocam varmis
    Dedi bu saatte alamazsiniz kapandi. 18 den sonra alabilirsiniz o da yarinki valorden olur. Parayi geri inge eft yapayim dedim. Eft saati gecmis birkalarken

Sn.Newstr'ye sorun demiştim garantinin fonlarını alış saatlerini sormadınız mı ? Ing'de de sorun yaşadınız sanırım bugün terslikler arka arkaya nasıl buluyor sizi yoksa siz mi buluyorsunuz anlamıyorum

Yatırım Tavsiyesi Değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mustafa hocam varmis

repo yapın bari
    onun saati geçmemiştir muhtemelen

5. Bayram ertesi dusus basladi sade fil degil anl de dustu tbank 92 gune 25.5 verdi onuda pas gectik
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu kanıya nasıl vardınız?

Yıllık bazda % 23,87 getiri ile en iyi gibi geldi..

https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mustafa hocam varmis

Bu kadar çok hareket etmeyin, alın kafanıza uyan birşey orada kalın, para ordan oraya giderken arada kaynayıp buharlaşacak benden söylemesi.

7. TPP'de Borsa İstanbul A.Ş. payları teminat olarak kabul edilebilecek
    https://www.bloomberght.com/tpp-de-b...ilecek-2224675

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler oran için. 3-4 gündür geriledi 0.70 puan civarı. Bakalım ne olacak.

cepteteb ve enpara ile karşılaştırıyorum ben genelde. Onların gerisine düşmedikçe benim için yeterli.
    Nkolay düşünmezmisiniz ? Tertemiz löp et gibi 25.15 MK oranı var

Sayfa 332/1001 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •