Sayfa 332/860 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 6874 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. anlasmalardan kastim ihracat ulkelerinin sayisinin artmasi

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by halil0983 Yazıyı Oku
    sayin keko merhaba oncelikle emegin icin tesekkur ederim.banvit hissesini herzaman bulundururum.bugunde ilave ettim.bilonco harici beklentiniz varmi..yani bu hisse surekli anlasmalar imzalayan bir kurulus lakin bu anlasmalari nedense kap a bildirmiyor.ihracat yaptugi ulkeler surekli artarken bu bildirimleri niye gün yüzune cikarip milletin gozune sokmuyor.yani hissesinin deger kazanmasini istemiyormu bu kurulus

Arkadaşlar yaptığı anlaşmaların tutarı hatırladığım kadarıyla tüm cironun %5 ine ulaşacak şekilde ise açıklama yapması gerekiyor ama ulaşmıyorsa gerekmiyor diye biliyorum...banvit çok büyük bir şirket dostlar bize çok büyük gibi görünen milyon adet tavuklar gerçekte şirket için bir kaç günlük üretim miktarları olabiliyor...:)

şirketin şu anda en önemli haberi bilançosudur...bu bilançolar iyi geldiği sürece ileride sermaye artışları gündeme gelecektir...yine artan kar ile birlikte temetü de söz konusu olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yaptığı anlaşmaların tutarı hatırladığım kadarıyla tüm cironun %5 ine ulaşacak şekilde ise açıklama yapması gerekiyor ama ulaşmıyorsa gerekmiyor diye biliyorum...banvit çok büyük bir şirket dostlar bize çok büyük gibi görünen milyon adet tavuklar gerçekte şirket için bir kaç günlük üretim miktarları olabiliyor...:)

şirketin şu anda en önemli haberi bilançosudur...bu bilançolar iyi geldiği sürece ileride sermaye artışları gündeme gelecektir...yine artan kar ile birlikte temetü de söz konusu olacaktır...
    Keko hacim diplerde. Vakti geliyor gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. ufaktan credit almis.1866 lot..

5. Bir an önce 24lerin üstüne atması lazım çok bekledi.

6.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    Bir an önce 24lerin üstüne atması lazım çok bekledi.
    eli kulaginda

7. SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. "Bed asla necabet mi verir hiç üniforma,
    Zerd-uz palan vursan eşek yine eşektir!"
    Ziya Paşa

Sayfa 332/860 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •