Sayfa 333/672 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Beladır bu. Adamı hasta eder. Lan eşşoleşşek spektinw tükürdüğüm

2. Yükselmeyi bıraktım düşmese bari

3. Arkadaşlar birileri bilerek baskiliyor, benim inancım bu organize işler buralardan mal satilmaz.
    Hareketlerine baksanıza satanda aynı alanda aynı benim şahsi fikrim 20 yıllık borsacı tercübesi birileri operasyon peşinde bir bakmışız uçmuş gitmiş. Bu arada yabancı elinde bulunduran 20 milyon sattı bu gün satisi yoktu.yani kisaca güçlü emareler var yakında çıkar kokusu ben 3 tl olmadan isterse savaş çıksın satmam burdanda spekcigime bir mesajim var zaman daraliyor bu son çırpınısların .

4.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birileri bilerek baskiliyor, benim inancım bu organize işler buralardan mal satilmaz.
    Hareketlerine baksanıza satanda aynı alanda aynı benim şahsi fikrim 20 yıllık borsacı tercübesi birileri operasyon peşinde bir bakmışız uçmuş gitmiş. Bu arada yabancı elinde bulunduran 20 milyon sattı bu gün satisi yoktu.yani kisaca güçlü emareler var yakında çıkar kokusu ben 3 tl olmadan isterse savaş çıksın satmam burdanda spekcigime bir mesajim var zaman daraliyor bu son çırpınısların .
    Hisse dusukteyken islem hacmi artiyorsa genellikle toplaniyor demektir. Son zamanlarda islem hacmi cok artti. Bu tabi benim sahsi gorusum yaniliyorda olabilirim. 3 tl demissiniz. Bir hisse yukselmeye baslarsa ne kadar yukselecegini kimse bilemez . Bunu ancak piyasa belirler. Spek mipek fasa fiso. Ben boyle seylere inanmam. İlgi varsa yukselir yoksa duser.

Not: kendi goruslerim olup . Y.t.d.

5. Neden bu kadar buyuk satislar oldu? Benim yorumum su. Gecen gunki tavana gidisi bozduktan sonra hisse biraz dustu ondan sonrada yukselis teknik anlamda bozuldu. Bu yabancilar bence profosyonel teknigi bozulur bozulmaz adamlar saglam mal cikmaya basladi. Bugunku yukselisle hafif bir duzeltme olsada teknigini henuz daha duzeltmedi. Bu yabanciler benim sahsi gorusumce teknigi pozitife girmeden buyuk alımlara başlamazlar. Adamlar bizden daha profosyonel bence..Hisseyi okudular. Bende grafigi okudum ama hisseye guvendiğimden cikmadim. Saygilar.
    Not: al sat tut değildir.

6. Tekniği nasıl düzelir hocam

7. Bir sene önce endex 90000 deyken bu fiyatlardaymış
    Son bir yolda En düşük 1.17₺ görmüş
    Sağlam liman dedim batırdı beni
    Geldiğim senet bundan çok daha iyi çıkış yaptı ....

8.  Alıntı Originally Posted by Abram Yazıyı Oku
    Hisse dusukteyken islem hacmi artiyorsa genellikle toplaniyor demektir. Son zamanlarda islem hacmi cok artti. Bu tabi benim sahsi gorusum yaniliyorda olabilirim. 3 tl demissiniz. Bir hisse yukselmeye baslarsa ne kadar yukselecegini kimse bilemez . Bunu ancak piyasa belirler. Spek mipek fasa fiso. Ben boyle seylere inanmam. İlgi varsa yukselir yoksa duser.

Not: kendi goruslerim olup . Y.t.d.
    3.tl satış icin hedef fiyatım o beni bağlar kimseye de tafsiyem değil. Spek konusuna gelince isgyo nun onda biri kadar varlığı olmayan şirketlerin değeri şuanda piyasa değeri isgyo çoktan geçti. Nasıl bir piyasadır ki bu isgyo bir türlü görmez?! Son düşüş olayına gelirsek satış ay başından beri vardı teknikle alakası yok 20 milyon lot citi satış yaptı alanlara bakın kimler bence satanda aynı kişi alanda aynı kişi amaç küçük yatırımcıyı bıktırıp bezdirip elindeki malı kelepir fiyattan toplamak özelliklede yatırım finansman, tacirler,isyatirim hareketlerine bakın görürsünüz fotoyu. Kısacası emareler arttı bakıp göreceğiz.

Sayfa 333/672 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •