Sayfa 334/653 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Kim diyormuş yükseliş suni? Aranızda böyle düşünen her kim varsa gitsin kumda oynasın. Ya da bak borsada her iddianın karşılığı var. Konuşacağına vadelide kaldıraçlı short yapsın.

Sayın Junge hele senin hiç sesin çıkmasın. Bence anahtarı nasıl vericen sen onu düşün. Sakın sonra bana deme şu dirençte % 10 verdim bu dirençte % 10 verdim. Vere vere puf anahtar uçtu demeyesin sakın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kim diyormuş yükseliş suni? Aranızda böyle düşünen her kim varsa gitsin kumda oynasın. Ya da bak borsada her iddianın karşılığı var. Konuşacağına vadelide kaldıraçlı short yapsın.

Sayın Junge hele senin hiç sesin çıkmasın. Bence anahtarı nasıl vericen sen onu düşün. Sakın sonra bana deme şu dirençte % 10 verdim bu dirençte % 10 verdim. Vere vere puf anahtar uçtu demeyesin sakın.
    10$-12$ doları görsün benide anahtarıda bulamazsınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,411
    ASELSAN yabancı oranı 13 Aralık 2022 % 27,94. 12 Aralık 2022 % 27,75.
    Fark % 0,19. Hisse kapanış 59,35 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    10$-12$ doları görsün benide anahtarıda bulamazsınız.
    O olursa zaten ben seni bulmam ama senin beni bulman gerekir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Ülkede ille saçma sapan işler olması gerekiyor ara ara galiba. ASELSAN güzel şeyleri fiyatlayacakken özelliklede. Ekrem İmamoğlu davasından siyaset yasağı yada hapis cezası felan çıkmaz ama olurda çıkarsa borsada satış furyasına dönüştürerek kullanır birileri. Adamı mazlum mağdur konumuna sokarak popüler yapmak istiyor galiba devlet. Zaten ASELSAN ne zaman yürür bir şeyler olur yada ASELSAN birşeyler olmadan bir kaççi gün önce yürütülür)

6. biraz dinlensin...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    maşallah....
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 334/653 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •