Sayfa 334/891 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku

20 krştan beri sen çizgini bozmadın ne demek emmi

helallik falan

günlerdir bir kaç yazı hariç temel yok teknik yok
    2 tane ağlağın boş boş laflarını okuyoruz

biri yazıyor öbürü destekliyor
    sonra diğeri yazıyor öteki destekliyor

ne hikmetse yazılarındaki yazım şekli ve noktalama işaretleri bile aynı
    hatta maliyetleri
    hatta ve hatta avatar resimlerindeki renk uyumu
    biraz daha abartayım birinde ulu resmi diğerinde kartal

Salla gitsin bebeleri Emmi , bunlar hep aynı kabilenin üyeleri
    En güzeli görmemek duymamak bence
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. Yine yukarıya doğru ufak ufak toplama hareketleri var. Bu defa çok sürmeyecek olan toplama sonunda çok güzel hareketler görürüz inşallah

3. Çok haşinsin gaga çook az biraz rahatla
    https://www.youtube.com/watch?v=lfs_c-jzSCc

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Çok haşinsin gaga çook az biraz rahatla
    https://www.youtube.com/watch?v=lfs_c-jzSCc
    Gagavuz (GÖKOĞUZ) Ne o beğenemedinmi karnından konuşma çaycı..TTolga kardeşim teşekkür ederim inşallah dediğin gibi güzellikler olur ..İnşallah geçenki düşüş öncesi çekiç başı görüyorum dediydin ümitlenmiştik sonrası malüm sapı bize girdiydi dilerim bu sefer tahminlerin gerçek olur..Ama tüm paylaşımların için sağolasın darılma senin suçun yok bu konuda endeksin azizliğine uğradık..Hayırlı hareketler bekliyorum Ahmet Mücahit Ören'den mübarek cuma günü ve bayramı hürmetlerine.. Yıllar oldu hep bekliyoruzda ama nerdeee bir kerede şaşırt bizi be Rahmetli Enver abimin oğlan...
    Son düzenleme : kartalgaga; 05-11-2020 saat: 21:02.

5.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Çekiç Boğa formasyonu genellikle düşüş trendi içerisinde ortaya çıkar. Piyasa açılışından sonra fiyatlar ayıların baskısı ile sert bir şekilde düşmeye başlar. Gün içinde yavaşlar ve alıcılar piyasada üstünlüğü ele geçirir. Fiyatlar günün en yükseğine doğru geri döner. Ayılar güç kaybetmiştir.

https://tr.investing.com/indices/ise-100-chart
    Tespitin yanlış kartal kardeş. Bak tarihe. 30 Ekim akşamı. Ve yazının ekinde bist100 grafiği. Grafiği aç mum grafiğine bak. O gün bir çekiç oluştuğunu endeksin 1097 ye değip yukarı döndüğünü görürsün. O günden bugüne hep yukarı. Yani dediğin gibi olmadı. Çekicin sapı aşağıda kaldı. İhlas ise o gün 1,06 kapatmıştı. Yani endeks de ihlas da o günden bu yana yaklaşık yüzde 10 kazandırdı.

6. Fakat şöyle de bir durum var. Ne endekste ne de ihlasta beklediğim kadar güçlü olmadı alımlar. Halbuki yurtdışı borsalar çok iyi tepki verdiler. Özellikle bugün Rus borsası coştu adeta: %5.65. Ne diyelim... Darısı başımıza

7.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Tespitin yanlış kartal kardeş. Bak tarihe. 30 Ekim akşamı. Ve yazının ekinde bist100 grafiği. Grafiği aç mum grafiğine bak. O gün bir çekiç oluştuğunu endeksin 1097 ye değip yukarı döndüğünü görürsün. O günden bugüne hep yukarı. Yani dediğin gibi olmadı. Çekicin sapı aşağıda kaldı. İhlas ise o gün 1,06 kapatmıştı. Yani endeks de ihlas da o günden bu yana yaklaşık yüzde 10 kazandırdı.
    Haklısın değerli kardeşim ben sadece şaka yapmak istedim..Dedim ya kesinlikle senin iyi niyetinden kuşkum yok paylaştığın faydalı yorumlarınızdan da oldukça memnunum..Kararsızlık içinde olduğumuz durumlarda ortaya çıktın hepimize moral aşıladın destek oldun..Sağolasın, bizler vefasız iyi gün dostu insanlar değiliz..Yorumlarındanda anlaşıldığı gibi buradaki çoğunluk arkadaşlar gibi güzel bir insansınız isteseniz hiç bilgilendirici yorum yapmazsınız..Ama bizlerle değerli düşüncelerinizi öngörülerinizi paylaşıyorsunuz..Selamlar ..Sevgiler..

8.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Haklısın değerli kardeşim ben sadece şaka yapmak istedim..Dedim ya kesinlikle senin iyi niyetinden kuşkum yok paylaştığın faydalı yorumlarınızdan da oldukça memnunum..Kararsızlık içinde olduğumuz durumlarda ortaya çıktın hepimize moral aşıladın destek oldun..Sağolasın, bizler vefasız iyi gün dostu insanlar değiliz..Yorumlarındanda anlaşıldığı gibi buradaki çoğunluk arkadaşlar gibi güzel bir insansınız isteseniz hiç bilgilendirici yorum yapmazsınız..Ama bizlerle değerli düşüncelerinizi öngörülerinizi paylaşıyorsunuz..Selamlar ..Sevgiler..
    Estağfurullah değerli kardeşim. Buradaki tüm arkadaşların senin gibi benim gibi yıllarca bu hissenin stresinde boğulmuş çilesini çekmiş olduklarını düşünüyorum. Bazen gerilip birbirimize sarmanın nedeni de budur zaten. Buraya yazıp çizerek sohbet ederek stresimizi azaltıyoruz.

Sayfa 334/891 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •