Sayfa 334/459 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 3672 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Muhtemel iş yatırım satıyor çok salak biri 3 gün sonra daha yüksek fiyattan yerine alır

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Hayırlı olsun
    Çok iyi bi haber
    ---///
    VARLIK FONU 10 MİLYAR DOLARLIK REFİNERİ, PETROKİMYA TESİSİ KURACAK-AA/BLOOMBERG HT

3. Benim listemin en nadide mücevheri bu kağıt
    Neden mi?
    ---///
    Kalkınma Yatırım Bankası Genel Müdürü İbrahim Öztop, 2020'nin ilk çeyreğinde dev bir halka arzın olacağını ve halka arza kendilerinin aracılık edeceğini söyledi. Sermaye piyasalarının gelişmesi için çalışacaklarını anlatan Öztop, Türkiye Kalkınma Fonu'nun alt fonları olarak, enerji ve gayrimenkul ile ilgili menkul kıymetleştirme çalışmalarını yapacaklarını kaydetti
    https://m.haberturk.com/dev-sirket-y...ak-2537657-amp
    ---///

Dev bir şirket halka arzı var
    İçinde Türkiye Kalkınma Fonu var
    Bir borsacı daha ne ister ki
    1 ay sonra Tüm dünya görücez hangi dev şirket halka arz olucak.
    Araplar Aramcoyu arz etti, dünya konuştu
    Bakalım Kalkınma hangi dev şirketi halka arz edicek. Yalan yok kalbimden Botaş ya da Socar geçiyor. İnşallah tahminim tutar. Enerji şirketi olursa süper olur
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bgc partners süpürdü

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

https://www.resimag.com/i/ad7712a418c
    Tek alıcı çoklu satıcı iyi

6. Arapların Aramco halka arzına yaklaşık 50 milyar $ yakın talep gelmiş. Muazzam ötesi bi para. Bu dünya borsalarında enerji şirketleri halka arzlarında kelebek etkisi yapacaktır. Burdan çıkan marjinal sonuç fayda: Enerji şirketleri nin önemi.
    Bu şirketin/bankanın GM dediği, 1-2 ay sonra yapılacak dev şirket halka arzı. Öngörüm beklentim kalbimden geçen inşallah ya Botaş ya da Socar olur. Bilgi dağarcığım şu an bu 2 şirketten birisi olması gerektiğini söylüyor. Aramco nun ürettiği kelebek etkisinin sağlanması için bence umarım ve inşallah Socar olur. Hem Türkiye hem Azerbaycan için müthiş olur. Aramco kadar talep de gelirse şaşırmam. Bu benim şahsi beklentim. Bu iş olursa hem yatırımcı, hem bu Banka ,hem Türkiye hem de Socar kazanır. Socar olmazsa Botaş da bi tık altı etki yapar. Başka dev bi enerji şirketi aklına gelen varsa yazabilir. Beyin fırtınası iyidir.
    1-2 ay sonra Kalkınma, X Socar? Y Botaş? Ya da Z başka bi dev enerji şirketinin halka arzını yapıcaz dedikleri zaman bu fiyatlar gülünç komik kalır. O zaman gelince dediydi dersiniz.
    Bi de apranti de Asrın projesi Kanal istanbul fonu muhabbeti var. Sermaye arttırımı falan o işe hiç girmedim bile)))
    Londrada ki Manhattında ki Qatarda ki borsacı godomanlar boşuna yarısına ortak olmamışlar))) köftehorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Tahtayı bozan ky
    El gelir yüksekten alır ky satar 2 gün sonra 10 TL daha yukardan tavandan sıraya girer

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tahtayı bozan ky
    El gelir yüksekten alır ky satar 2 gün sonra 10 TL daha yukardan tavandan sıraya girer

Ky akıllanmış desene by ye mal yediriyor... Benım anlamadığım bu senet 2 TL den 35, 40 TL yı gordu sonra bolundu 11 TL lerden buraya geldi halen 300,500 olacak diyorlar ne olacak daha... Halkı arzı klnma yapsa ne olacak gedık yatırım sureklı şirketleri halka arz ediyor yanı klnma arzı gerçekleştirse ne olur...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 334/459 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •