Sayfa 335/501 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 4001 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Desene çer çöpü itelemis . Para edenleri cekmis 20.yildir ayni yerde oyuzden . Sagilmalk koyun gibi para aklina gelince bedelli uzerinden aklina geliyor buralar . Borsa bos is arkadaslar sadece hayal.kurdurur hic bir halt olmaz patronlar uyanik nasil patron ile basedebilirsnz ne isterse onu yapiyor .
    dün yatırımcı ilişkilerine teyit için sordum , cevabı hemen geldi.. 9 aylık dip notlarda belirtildiği gibi sadece israilde bulunan iştirakler 4 adet çok büyük bir fark oluşturacak bir oran değil ayrıca zaten özkaynak kısmında bu kalemler gösteriliyor ve bilançoya dolaylı katkısı da var görünüyor( yanlış okumadıysam) hissenin döviz riski yok deniyor.. ve kısa vadeli borçların dönen varlıkların önüne geçmesinden dolayı ihtiyaç olan %25 lik bedelli yapılmış ve durum stabil.. elek trik fiyatlarının etkisini bi nebze 3 aylıkda göreceğiz ayrıca borçları uzun vadeye yayıyor olması bilançoyu pozitif etkileme ihtimali yok değil.. bekleyelim

Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    dün yatırımcı ilişkilerine teyit için sordum , cevabı hemen geldi.. 9 aylık dip notlarda belirtildiği gibi sadece israilde bulunan iştirakler 4 adet çok büyük bir fark oluşturacak bir oran değil ayrıca zaten özkaynak kısmında bu kalemler gösteriliyor ve bilançoya dolaylı katkısı da var görünüyor( yanlış okumadıysam) hissenin döviz riski yok deniyor.. ve kısa vadeli borçların dönen varlıkların önüne geçmesinden dolayı ihtiyaç olan %25 lik bedelli yapılmış ve durum stabil.. elek trik fiyatlarının etkisini bi nebze 3 aylıkda göreceğiz ayrıca borçları uzun vadeye yayıyor olması bilançoyu pozitif etkileme ihtimali yok değil.. bekleyelim
    Bu durumdan Vestel nasıl etkilenir EFT hocam?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. O zaman anladığım kadarı ile konsolide bilanço da kar açıklayacak değil mi? Şahsen benim için büyük sürpriz oldu.
    Ben de ilk çeyrekte bir şeylerin değişeceğini ve yeni bir sayfa açılacağını düşünüyorum.
    Hayırlısı olsun.

Bu arada enerjisa güzel bir temettü açıkladı. Darısı zorene diyorum.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Dostun konsolide bilanço ne zaman tarihi siyledi mi....ya da yatırımcı ilişkileri telefonu var mı?
     Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yıllar geçmiş ama peruklu zerre değişmemiştir.
    zamanında buralarda çok yazdık, çizdik, grafik paylaşan, bilanço üzerinde haklı paylaşımlar yapan ortaklarımız oldu.

fakat tek bir gerçek vardı: peruklu.

hissenin tüm kontrolünü elinde tutan...

hala borç ödeme zamanlarında %5-10 gidip ertesi gün düşürüyor mu?
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

6. üstat

Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    yıllar geçmiş ama peruklu zerre değişmemiştir.
    zamanında buralarda çok yazdık, çizdik, grafik paylaşan, bilanço üzerinde haklı paylaşımlar yapan ortaklarımız oldu.

Sayın Valimiz sizi burada görmek güzel değerli yorumlarızı eksik etmeyin.Saygılar

7. “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    yıllar geçmiş ama peruklu zerre değişmemiştir.

Son bir ayda ki takas değişimi bir süpriz çıkarabilir

Sayfa 335/501 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •