Sayfa 335/863 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    AKP'nin gidişinin sancılı olacağı ve giderayak ülkeyi daha da dibe çekeceklerini düşünüyorum, ona göre pozisyon aldım başka senaryosu olan farklı pozisyon alabilir. Beleşin beleşi vardır 2001'de 2009'da sen de görmüşsündür.
    Git altın al
    Ne öyle $
    Çok fazla oda TV filan izlemeyin
    Global bakın

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dostum temelin bozulduğu filan yok. Dolar düştüğü halde gümbür gümbür artan satışlar var nesi bozmuş... fabrika tam kapasite çalışıyor yetmiyor kapasite artırıyor, yetmiyor gidiyor yan arsayı da alıyor ki 2 3 seneye oraya da fabrika kursun. Tam bir uzun vade büyüme hissesi bu kadar okuyup edip satıp gidip dolar almana hala hayret ediyorum...
    Cirodan brüt kar yaratamamış. Alt kalemlerden brüt karı sıfırlayıp zarar yazmış olsa daha iyi bir bilanço olurdu şu ankinden. Karsız mal satmak nedir yahu? Yalan dolan bilanço...

100 yıllık altın grafiği kulpu oluşturuyor
    2000 $ kirdiginda hedef 3600 $
    Alacaksam altın alirdim

Tek korkum Brezilya'nın patlamasi

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Git altın al
    Ne öyle $
    Çok fazla oda TV filan izlemeyin
    Global bakın

Portföy böyle. Altın var zaten. %70'lere çıkartmak için ons 1.380 bekledim gelmedi, gelecek gibi de durmuyor. Çanağı tamamlayıp koparsa full altın yapabilirim, 2.400$'dan aşağı da satmam.

Dua ediyorum FED faiz indirsin
    Yoksa Brezilya'nın kulpu bize kaçar

8.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Cirodan brüt kar yaratamamış. Alt kalemlerden brüt karı sıfırlayıp zarar yazmış olsa daha iyi bir bilanço olurdu şu ankinden. Karsız mal satmak nedir yahu? Yalan dolan bilanço...
    Sayın COOL;
    Bilanço ve şirket ile ilgili hemfikiriz. Tam bir garabet. Bu kadar ürün sat elde sıfır. Ne bu hayır kurumumusunuz. Yok mevsimsellikmiste mişte. Mevsimsel satış miktarın düşer buna bağlı karın düşer. Anlaşılır durum derim. Ortada böyle bir durumda yok.
    Yoksa sen ayni ürünü 9 aylikta 5 TL verip diğer aylarda 10 TL mı satıyorsun. Denetimden gecmeyince böyle oluyor.
    Gelelim hissedeki ameliyata.
    Hatta şu tespitle basliyalim. son bir aya yakın neredeyse her gün iş ve mery al/satla hisseyi baskiliyorlar. Bu bir tesadüf olamaz. Bu hareketler 9 aylık bilanço sonrası anlarım ancak 12 aylık bilanço dinemi ve 3 aylık satışların başladığı bir dönemde olması benim şirketle ilgili tüm tereddütlerimi ortadan kaldırıyor.
    İki soru aklıma geliyor
    1. Ya içerden bilgi aldılar 12 aylık berbat ve bir an önce malı ky teslim edip fişi 12 aylık açıklanınca çekecekler
    2.Yada yine içerden çok olumlu bilgi aldılar ve bir an önce mal toplamak için satış gösterip ceptu cep yapıyorlar diyeceğim de 1.5 milyonluk net satış var. Kötü kokular geliyorda!

Bu iş tezgah altına döndü. Bu işin içinde şirketinde olduğu konudunda zerre şüphemde yok. Bu piyasada klimasan 100 TL olsa kim ne diyebilirdi.
    Klimasan hep çocuk olup emeklemeyi bırakıp ne zaman büyüyüp adam olup kosacaksin.
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 335/863 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •