Sayfa 335/746 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Bilanço gelene kadar bu şaklabanlığa devam edecekler...
    Bilançolarda bi numara çevirmezlerse kozaa nın bilancosunun daha iyi gelmesi büyük ihtimal..
    Direnen kazanacak gibi görünüyor..
    F/K tabiki herşey değil ama kendinizce büyük miktar alırken bı takım şeylere bakmak mecburiyetindesiniz..eğlencelik miktarlar için belki her kağıt uyarda, ben ciddi para bağlayacak birinin kozaa varken ipek alabilecegini düşünemiyorum..aldiysada helal olsun))))
    Spek götürmeyi kafaya koyduysa, bilanço falan dinlemez.

Alıntı Originally Posted by NEVLI1 Yazıyı Oku
    Spek götürmeyi kafaya koyduysa, bilanço falan dinlemez.
    Kozaa gibi beleş bı kagitta spekin acelesi olduğunu zannetmiyorum..
    Bilanço ya kadar toplayabildigi kadar toplayacak bence..
    Zaten harekete başlayınca da ancak tozunu görebileceğiz.
    Tersi olursada bizim spek maldan anlamıyor deyip kaderimize küsecegiz..)))

3. Fk sağlam kağıtlarda çok şeydir. Uzun vadede kendini illa ki gösterecektir. İpeke bir kaç gün sağlam çıkışlar yapınca insalar ipeke artık gitmez kozaa gider diye kozaaya geçtiler. Son 1, 2 haftadır küçük yatırımcılar deli gibi satış yapıyor. Büyükler topluyor. Son zamanlardaki atağın nedeni bu işte. İpeke kozaanın 2 katına da çıkabilir ama uzun vadede (en az 1 yıl) dengelenecektir. Önemli olan şey yeni maden sahaları açılsın (malkara vs.). Yoksa rezervler azalıyor bu da faaliyet karında düşüşlere neden olacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hayır tabi ki oraya geç burada kal diye yorum yapmadım yapmam da...Sadece korelasyon kurduğun için böyle bir şey yapma bu anlamsız her şey pozisyona göre değişiyor anlamında yazdım...Örnek de verdim..
    Yarın İpeke öne de geçebilir çünkü kağıtta kimse yok onlar da kimseleri bulmak için sürdükçe sürecek..Ama o malı yapıştırırsa hızlıca geri gelecektir..
    Geçen hafta Çarşambaydı yanlış değilsem, İpeke endeks primliyken tek eksi kağıttı 10,3...Baktım 10,7 kapatmış işte o düşürdüğü mallar bugün tavana sürükledi..
    Sen yorumlarını beğenerek okuduğum birisin bilirsin çok da itibar puanı vermişimdir sana
    Beklediğim gibi İpek öne geçti bugün...Hızlıca sürdü 12,9'a kadar sonra vermeye başladı..Kozaa bir ara 12,2 den 12,38'e güzel gitti ama kısa filmmiş..Şimdi ikisini de veriyorlar dikkat edilsin..

5. İpeke giren elemanları sattırmak için kozaa ve kozalı nasılsa basıyor ) spek efendi çok uğraşıyorsun lakin ele verdin kendini ... endeks 70 bine gelirse sende yıkılırsan bu sefer atlayan çok olacak ... çünkü şu belli ki endeks ne olursa olsun bu kağıtlar düşselde yukarı gitmek zorunda olduğunu bir kez daha kanıtladın.

6. İyi ki 12.20 de satmışım, hunharca satıyor. Çok güzel dalga geçiyor spek çok şey bildiğini sanan yatırımcılarla, taş taş geçiyor herkesle, yine de senden kazanmayı başardım spek

7.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    İpeke giren elemanları sattırmak için kozaa ve kozalı nasılsa basıyor ) spek efendi çok uğraşıyorsun lakin ele verdin kendini ... endeks 70 bine gelirse sende yıkılırsan bu sefer atlayan çok olacak ... çünkü şu belli ki endeks ne olursa olsun bu kağıtlar düşselde yukarı gitmek zorunda olduğunu bir kez daha kanıtladın.
    Ben de hep böyle düşünüyordum ama artık iş çığrından çıkmış durumda. Eğer ısınıyorsak sorun yok ama ısınmak değil de amaç sen beni şeydiyorsan ayıp ediyorsun fıkrası geldi bugün aklıma, biz gitmek zorunda, altın şöyle gitti, ons 50000 dolar olacak, tarlalardan sonra en son gökdeleni satıp kozala gömdüm derken herifçioğlu hiç sektirmeden yapıyor hergün. Şimdi endeks düzeltme yapacak olduğunda bu bizi bir daha preslemeden geçmez gibime geliyor ama yapacak birşey de yok, 1 lot bile eksilmeden devam ediyorum kendi adıma ancak olayın gelişimi de canımı sıkmıyor değil. Hayırlısı olsun, cümleten hayırlı iftarlar..

Sayfa 335/746 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •