Sayfa 335/1023 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Film adam bu jöleli..ula ABD sokarım bir yerinize aldığınız S300'leri deseydi(ambargo) ne olacaktı..

Yapmıyalım, etmeyelim dediler garibanlara herhalde..
    Tam bi kontaminasyon örneği ,😆

2.  Alıntı Originally Posted by rose Yazıyı Oku
    Tam bi kontaminasyon örneği ,😆
    Bu Jöle'liden bahsediyorum 😉

3. bu emlakçı çok meşhurdur çoook bayrampaşadan çorlu tekirdağ uzanır gider.... Bilenler bilir.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Biraz önce TRT de joleli pür hiddet bagiriyordu . Ana muhalefet partisinin başında bir fetocu var diye. Resmen provokasyon yaptığı...Artık bundan fayda umacaklari bir kaotik döneme girdik ne yazık ki...
    Bence bunlar hep işaret , görünen köy kılavuz istemez, olacakları hala anlamayan varsa kendi bilir ama Dolar tutuyorum diye de sevinmesin. İran örnek bunlar İran dan bin beter eder bizi .

5.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    katılıyorum. Ölücülük değil aslında. Ederler yerini bulacak. TL bazında daha hiç bir kayda değer düşüş görülmedi. Daha yeni başlıyoruz.
    Adam 2+1 500 bin TL istiyor bizim muhitte dairelere. Kira getirisi 1600 - 1700 taş çatlasa. + Aidat 350 TL.
    500 ü daireye yatıran adam 1 kirasini vergi dairesine , yarım kirası da dask genel yatırım giderleri vs... Kalıyor Eline 10,5 kira. Kabaca yıllık 17 - 18 Bin TL. ( 500 binlik bir dairede ) ( Mevduat yapsan 5,600 TL aylık NET vergisi ödenmiş )
    Bu daireler 3 - 4 sene önce 350,000 TL idi.
    Daha ASIL değerine dönüş süreci başlamadı TL bazında.
    emlak fiyatları TL olarak %50 inecek bu kaçınılmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Paranızı malınızı sağlık ve afiyetle yiyin biriktir biriktir nereye kadar, dünya malı dünyada kalır.
    haha öyle bir kriz geliyor ki biriktirdiğimiz bizi ancak aç kalmaktan kurtaracak. sen hiç beş parasız kalmak nedir bilirmisin? ben kaldım zamanında,aç kaldık.....

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bence bunlar hep işaret , görünen köy kılavuz istemez, olacakları hala anlamayan varsa kendi bilir ama Dolar tutuyorum diye de sevinmesin. İran örnek bunlar İran dan bin beter eder bizi .
    umutabi banka kasası deme yahu,gerçek kendi kasana koymuyorsan hiç bir anlamı yok,yada yurtdışı.ayakkabı kutusu banka kasasından daha güvenilir.

8.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    umutabi banka kasası deme yahu,gerçek kendi kasana koymuyorsan hiç bir anlamı yok,yada yurtdışı.ayakkabı kutusu banka kasasından daha güvenilir.
    yahu sevgili power, sevgili umut..

anladım dth larla ilgili bi paranoya oluştu da şu kasa işini anlamış değilim. ha savaş olur seferberlik olur bırak kasanı, arabana da evine donuna el koyarlar o ayrı. ancak varsayalım ekonomi sizlere ömür, nabız falan kalmadı, adamlar can hıraç.. abicim biz senin dolarları tl çevirdik ahan da şu fiyattan, yerse.. dediler.. hadi onu da bi yere kadar anladım da.. bankadaki özel kasanın kilidini kırdık, hanımın altınlar bizde, tektaşı da aldık aklında olsun mu diyecekler.. o uç noktaya gelindi ise senin yurtdışında cukkaladığın paraya bodrum dan şişme botla ulaşman gerekmeyecek mi?

Sayfa 335/1023 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •