Sayfa 336/399 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon
Arama sonucu : 3191 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Onların doları varsa bizim MAALTımız var

2. Kesinlikle 👍👍👍

3. Ayces'i götürmeyip, Maalt'ı nefessiz götürdüğü zaman başlarız gibime geliyor... Onun harici kendi başına oynuyor.

4. Bu sefer emekli et beni haber falan yolla.. yoruyorsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tavan yapmış. Haber mi gelecek acaba?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hisse fiyatı diplerde ve hisse tavan olmuş. Neden tavandan o kadar mal satarsınız ki ey küçük düşünen arkadaşım...

7.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı diplerde ve hisse tavan olmuş. Neden tavandan o kadar mal satarsınız ki ey küçük düşünen arkadaşım...
    Bu insanlar geçtiğimiz Ağustos turist akını varken neden hisse gitmiyor diye ağlayanlarla aynılar... Ortada faal bir otel var mı, otelin arsasının değeri ne kadar, kongre merkezi, marina olabilme ihtimali, Divan'la birleşme hikayesi, sermayesi ve sayabileceğim bir çok detay.

İşin güzeli Maalt'ta tek tek lot sayılabilecek kadar ince dokudu. Satmaları benim ve benim gibi düşünenlerin işine gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Bu insanlar geçtiğimiz Ağustos turist akını varken neden hisse gitmiyor diye ağlayanlarla aynılar... Ortada faal bir otel var mı, otelin arsasının değeri ne kadar, kongre merkezi, marina olabilme ihtimali, Divan'la birleşme hikayesi, sermayesi ve sayabileceğim bir çok detay.

İşin güzeli Maalt'ta tek tek lot sayılabilecek kadar ince dokudu. Satmaları benim ve benim gibi düşünenlerin işine gelir.
    Keşke satmasalardı ilk tavanda.
    Ahlatçı 1 günde dip fiyatlardan durduk yere 18bin lot aldı.
    Satan kişiler belki de aylardır bekliyordu.
    Burada herşeyi şeffaf bir şekilde yazmaya çalışıyoruz.
    Yatırımcı insanlar da kazansın diye.
    Neyse herkese bol kazançlar.

Sayfa 336/399 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •