Sayfa 337/788 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Doğru sabah 2.89 elvada.Bol kazançlar.
    Hayatın yalan

2. Sen bu kağıtla evlendin herhalde kardeş.Vedalasmasini bileceksin Para kazanmak istiyorsan.Ikinci tavsiyemde galib ve ekibine bulaşma.Yazik olur cocuklarinin rizkina.

3.  Alıntı Originally Posted by chief_engineer Yazıyı Oku
    Önceki yazında ittifakı adese fiyatına yani 2.25 lere kadar çekerler diye yazmışsın ki ben de öyle bir soru sordum ama şimdi de bu iki tahta da artık yatay gider diyorsun!!!Kusura bakma anlayamadım? Ayrıca senin operasyon yediler dediğin: kağıdı 2.20 lerden 3 lü seviyelere getirmeleri değil mi? Galibin Operasyon diye kağıdı nerelere götürmek istediğini duymuş olsaydın, senin bu operasyon yedi dediğinin buzdağının sadece görünen yüzünü olduğunu anlardın... Tabi önü açığa alış-satışın yasaklanması ile kesilmeseydi... O yüzden hala neyin başlayıp neyin bittiğinin hala bir teyidi yok ortada bence....Senin dediklerin de olabilir ama Çok kesin konuştuğun için bunları yazma gereği duydum. Yatırım tavsiyesi değildir...
    Macasi yiyosa galibin aciga alis satis yapmadan gotursun kagidi.Ben 2.30 lu seviyelere düştükten sonra yatay gidecek düşüncesindeyim.Ama herkesin bir düşüncesi var.Saygi duyuyorum.Bol kazançlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Sen bu kağıtla evlendin herhalde kardeş.Vedalasmasini bileceksin Para kazanmak istiyorsan.Ikinci tavsiyemde galib ve ekibine bulaşma.Yazik olur cocuklarinin rizkina.
    bana tavsiye bulunan senmisin

5.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Sen bu kağıtla evlendin herhalde kardeş.Vedalasmasini bileceksin Para kazanmak istiyorsan.Ikinci tavsiyemde galib ve ekibine bulaşma.Yazik olur cocuklarinin rizkina.
    Teşekkür ederim kardeşimtavsilerine ama ben 2.50 lerden aldığım ittifakları 2,99 - 3.01 den boşaltmış ve 2.17 den adese e geçmiş beklemedeyim. (Belki inanmayabilirsin) Ayrıca 28 yıllık borsa tecrübelerimle Galibin de Kutman'ın da Zorlu'nun da kimler olduğunu çok iyi bilirim. Az ekmeklerini yemedik.)) Yatırım tavsiyesi değildir...

6. Miraç kandiliniz ve dualarınız kabul olması dileğiyle

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ZİCO BEY PASTA VARMİ

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 337/788 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •