Sayfa 337/898 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 7182 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. şuan ki hali
    Adsız11.jpg

2. AĞBİLER NOLDUDA BU KADAR DÜŞTÜ

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kap haberi düştü ondan dolayı saldı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Durum:

Alttaki destek 0,80
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

5.  Alıntı Originally Posted by emirdeniz Yazıyı Oku
    İş yatırım çaktırmadan almaya devam ediyor. Patronun işlem yaptığı kurum da iş yatırım zaten. Cuma günü kapanış da fena değildi. Son dakika alımları bana güven verdi açıkçası. Hafta içi büyük ihtimalle 1.00 tl denemesi gelecektir.ytd.
     Alıntı Originally Posted by emirdeniz Yazıyı Oku
    Ha unutmadan Katarlılarla ortaklık söylentileri var. Kapa haberi düşerse şu anki fiyatlar devede kulak kalır.
    arkadaşlar birkaç gündür tweeterda borsafenomeni nikli biri var onu takip ediyorum. Çok önemli bilgiler veriyor. Daha 70 kuruşlardayken hissenin yükseleceğini söyledi. Teknik analizleri iyi. Açıkçılara resmen savaş açmış. Bir de bu İstanbul Tower 205 için en küçük ofisler 1.5 milyondan başlıyormuş. 7 milyonluk ofisler varmış diyorlar. Yaklaşık 60 katlı ve İstanbulun en yüksek ikinci binası olacakmış. İstanbulda yaşayan arkadaşlar daha iyi bilir ben pek bilmiyorum ama binanın olduğu yer Levent ve orada ofis m2 fiyatı 10 bin dolar dediler. 2018 mayısında bitecek diye yazıyor ygyonun internet sitesinde. Hani hep diyoruz ya beklenti satın alınır diye bence alınacaksa şimdi tam zamanı gibi. YTD.
    Sakın verme. Açıklarını kapatmak için kullanıyorlar. Sen verirsen hisse fiyatını düşürmek için kullanacaklar. Kendi ayağına sıkmış olacaksın bir nevi. Kan emici açıkçıların ekmeğine yağ sürmeyelim. Sıkıştılar. Mecburen hisseyi yukarı götürecekler.
    Gayrimenkul sektörü için birçok markalı konut projesine imza atan Metal Yapı Konut, Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen EXPO Turkey by Qatar Genel Ticaret Fuarı'nda oturum düzenledi. Blue Lake İstanbul Satış Müdürü Murat Kaplanoğlu Blue Lake projesi hakkında bilgiler verirken, Zincir Yapı Satış Yönetmeni Aylin Çiçek ise İstanbul Tower 205'i anlattı. Kaplanoğlu, "Blue Lake projesinin en büyük özelliği dairelerin tamamının göl görmesi. Ayrıca 5. kattan itibaren hem göl hem deniz görmesi. 1+0'dan başlayıp 5.5+1'e kadar devam eden daire tipleri mevcut. Lokasyon olarak çok önemli bir noktada. Havalimanına 8 km uzaklıkta. Marmaray'a 300 metre, E-5 yoluna ise 900 metre uzaklıkta" açıklamasında bulundu. Zincir Yapı Satış Yönetmeni Aylin Çiçek ise İstanbul Tower 205 projesi hakkında ingilizce sunum gerçekleştirdi. Metal Yapı Konut imzası taşıyan İstanbul Tower projesi 2 bloktan oluşuyor. 220 metre yükseklikteki kule bloğunda 52 ofis katı, 20 metrelik podyum bloğunda ise teras kullanımlı ofisler ve dükkânlar yer alıyor. Projenin Mayıs 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

yukarıdaki haberde geçen Metal yapı YGYO ile beraber istanbul tower 205i yapan diğer ortak. Ve Katarda tanıtım yaptılar geçen bahar ayında. İlgi bayağı büyükmüş. Bu Katarlılarla anlaşma durumu yakın zaman içerisinde söz konusu olabilir. Adamlar Türkiyede fellik fellik yatırım yapacak yer arıyorlar. Böyle prestijli bir porjeyi neden almasınlar?
    dostum şimdilik senin adına üzgünüm.çünkü kötü bir izlenim yarattın.umarım 0,82 veya,77 den döner eğer dönerse 1,25 hedefi olması gerekli ama dönmezse sıkıntılı bir döneme girer kağıt.umarım dönerde kimseden ah almassın...yazarken biraz daha dikkat edelim lütfen.

6. Iki gündür yerli oto muhabbeti bugün bitsinde ağababalar dönsün yuvaya özlettiler kendilerini....

7. Hareket başlıyor gibi.Seans bitimine doğru bayağı alım oldu.Bu gün artı kapatacak gibi duruyor.1 ve üstü denemesi gelebilir.Sistem al vermeye basladı.Yatırım ortaklıkları hareketli. Ytd dir.

8. Kimse yok mu forum da
    ..

Sayfa 337/898 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •