Sayfa 337/1005 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yeni halka arz onayı gelmiş.
    Rönesans GYO...
    Açın halka ....Daha da zengin olsun grup..
    Arz büyüklüğü 4.5 milyar TL..
    Piyasadan bu kadar parayı çekecek yani..
    Umurlarında mı... Satarlar yan tahtaları alırlar..

2. Oyak OYAKC'deki hisselerinin yarısını Tayvanlı şirkete sattı parayı cebine koydu.

Sınırlara duvar örülürken, büyük kamu tesisleri yapılırken karını yaptı, şimdi müteahhitlerin çimento fabrikaları var, kamu yatırımları yavaşlayacak, müteahhit kayıt dışı çimento almak ister bence.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Millet parayı takasbank fonuna koydu. Hareket olunca şuradan biraz alayım/satayım derken çok hacim oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bilançoyu iyi inceleyin.!
    9 cu ay bilançosunda 912.620.000 tl. zarar açıklanmış,son çeyrekte kar açıklamış.

YTD
    Biraz genel yazdım hocam Çimento sektörü özelinde değerlendirebilirsiniz. Bu şirket baya batıktı en azından Favök üretebilmiş

5. Vadeli dövizler üzerinden SWAP faiz hesaplaması

Dolar faizini de normalde katmak lazım.

aynı şeyleri iki günce yazdık..

doğru heryerde doğrudur

https://www.youtube.com/watch?v=wsJcUG7366w

faltaylı
    .....

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Oyak OYAKC'deki hisselerinin yarısını Tayvanlı şirkete sattı parayı cebine koydu.

Sınırlara duvar örülürken, büyük kamu tesisleri yapılırken karını yaptı, şimdi müteahhitlerin çimento fabrikaları var, kamu yatırımları yavaşlayacak, müteahhit kayıt dışı çimento almak ister bence.

Nasıl alacak o kayıt dışı çimentoyu ancak köye satarsa alır.O kadar köy satışını da kimse yemez.Barkodla çıkış dökmeden önce barkodla kontrol var il ilçe sınırları içinde.Hocam yapmayın bazen tam bilmeyince kulaktan dolma çok yanlış şeyler yazılıyor burada.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Arz büyüklüğü 4.5 milyar TL..
    Piyasadan bu kadar parayı çekecek yani..
    Umurlarında mı... Satarlar yan tahtaları alırlar..
    SURGY ve AVPGY faciaları varken alan hayrını görsün. Gerçi vatandaşın biri bilmem kaç bin lot 22 den MOGAN çizmiş bana soruyor gözüm korktu bu piyasadan...... Bu kadar da cehalet çok fazla. Soruyorum bunu sana kim dedi ? Yatırım uzmanım demez mi.Şimdi tekrar sor dedim bende. Müşteri şikayet etse yönlendirme varsa hem yatırım uzmanı hem kurum ya ciddi uyarı yer ya ceza alır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 337/1005 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •