Sayfa 34/881 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 265 - 272 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Ne gudubet bir hisseymiş arkadaş. ne diyorsunuz arkadaşlar önümüz için?

2. evet tam bir gudubet hisse.habere rağmen ilerlemiyor ...Al sana haber😡😡

Beyaz Eşya Sektörü (OLUMLU) - Mayıs ayı beyaz eşya verisi açıklandı. Buna göre, yurtiçi satışlar yıllık %17 artarken, beyaz eşya ihracatı Nisan ayında yıllık %10 arttı. Buna göre, ilk beş ayda yurtiçi beyaz eşya satışları yıllık %33 artarak 3,68 milyon adet olurken, ihracat aynı dönemde yıllık %4 artarak 7,69 milyon adete çıktı. Yurtiçi beyaz eşya satışları 1Ç17'de ÖTV'nin (%6,7) kaldırılmasıyla yıllık %36 artış göstermişti. Sonuç olarak, Nisan beyaz eşya verisinin Arçelik (ARCLK) ve Vestel Beyaz Eşya'nın (VESBE) ikinci çeyrek finansalları için olumlu olduğunu düşünüy

3. Bence bizi çok etkilemiyor aslında bu haber, %25 iç pazar %75 dış pazar. Eğer y.içi pazar payı arttıysa bu haber anlam kazanabilir.

4. %10 ihracat artisi da iyi bir gosterge..euro bu çeyrekte hep yüksek seviyelerde islem gördü.vesbe %98 euro ile ihracat yapıyor...3 ve 4 ceyrek hareketli geçebilir vesbe icin uyusun bakalim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Uyuyor izlenimi ile yavaş yavaş iniyor. Her gün endeksin altında. Endeks ister artı ister eksi olsun VESBE hep endeksin altında. Endekste olası aşağı yön VESBE'yi rahatlıkla 10'lu rakamlara çekecek gibi. Ben bir süre daha aşağı bekliyorum.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir!..

6. Risk alıp uzunda bekleyecegim ben mecburen. Ufak hacimlerle cabuk yukari gidebiliyor. Almayi düşünene al, satmayi düşünene de sat demem. Kisa vade 2. Çeyrek bilançosunu görmemiz gerekiyor. Onun dışında yakinda hikaye yok

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Nedense Uğur soğutma ile görüştüğünü düşünüyorum. Gecen sene dedikodusu çıkmıştı. Ama devamı gelmedi. Şimdi hiçbir ses seda yok. Ama Uğur vestel beyaz için biçilmiş kaftan. iranda kurulu fabrikası var. ticari soğutucu işindede iyiler

Sayfa 34/881 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •