Onemli Gunler Banner
Sayfa 34/577 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 4612 madde; 265 - 272 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn. cok400 ve Sn. UAlkya; size başka bir hisse ile ilgili mesaj gönderdim. (Burada paylaşmanın doğru olmadığını düşündüğüm için) Dönüş yaparsanız memnun olurum.
    ortak sence sakıncası yoksa paylaşabilirsin bizlerle de. burası forum belkide güzel şeylere vesile olursun. tabi istersen

2.  Alıntı Originally Posted by mstfgngr48 Yazıyı Oku
    Meri devam arkadaşlar.
    Ortalaması da 8.85
    Hedefleri cok mu büyük acaba dedirtiyir adama.

Yatırım Tavsiyem Değildir.
    Hedefi tahmin etmek çok zor değil aslında. Şirketin hedefi ilk etapta 2 milyar ciro. Favökte yüzde 15 yakalamak niyetindeler. Bu anlamda net kar olarak yüzde 5 - 7 gibi bir marj yakalayabilirler. Bu da 100 ila 140 milyon arası bir kar yapar. 40 milyon sermaye ile 10 fk üzerinden hesap yapsak 25 üsütü bir fiyat yapar. Acak şirket hedefe yaklaştığında 2 milyarlık hedefini revize eder ise bu sefer fk şu an olduğu gibi yüksek kalabilir. O zaman ise 40 üstü bir fiyat gündeme gelir.

3.  Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    ortak sence sakıncası yoksa paylaşabilirsin bizlerle de. burası forum belkide güzel şeylere vesile olursun. tabi istersen
    Merhaba Sn.slm333; sanırım Sn.UAlkya'ya da mesajım gitmemiş. O zaman diğer arkadaşların da affına sığınarak fikir almak istediğim hissenin İPEKE olduğunu buradan da yazmış olayım. Sorunlu bir hisse olduğunu biliyorum ama şimdilik sorunlu. Yani kayyum atanmış, birkaç dönem bilanço gönderilmeyeceği açıklanmış bir hisse. Ama P/D değeri çok düşük sanıyorum 0.17 civarında. Malum döneme kadar oldukça iyi performans gösteren yada öyle gösterilen hisselerden ( Kozaa ve Kozal da aynı grupta yani aslında birinden bahsederken belki diğerlerinde bahsetmiş oluyoruz). Burada daha önce de yazmıştım ben Yataşta 0.7 lerden beri bulunuyorum. Yani Uzun vadeli yükseliş trendine giren, hikayesi olan hisseler benim için daha cazip ve güvenli liman. Yataş'taki çift haneli hedefime çok yaklaştım aynı zamanda hedefin daha da yukarıları olabileceğini de biliyorum ama artık başka hisselere de biraz bakmanın , yine uzun vadeli hisse bulmanın benim için yavaş yavaş vakti geliyor. Kayyum tarafından yönetilen İPEKE'de gerekli incelemeler tamamlanıp, bilanço açıklanacak duruma gelmesi ve satışa hazır hale getirilmesi süreçleri ile birlikte hızlı hareketler olabilir. Uzun vadede (1-2 yıl) teknik olarak %400-500 potansiyel olabileceğini düşünüyorum. Ama bir taraftan da Galip Öztürk'ün bu hisse de olduğunu duymuştum. Kendisi hem adamı çarpar hem de onun trenine binebilirsen adamı zengin de edebilir. Bu konu ile ilgili fikri olan arkadaşlar buranın YATAŞ sayfası olduğunu unutmadan yani diğer arkadaşlara rahatsızlık vermeden görüşlerini 1-2 yanıtla yada özele mesaj atarak paylaşabilirse memnun olurum.

4. Yatırım Tavsiyem Değildir.

5. Yatırım Tavsiyem Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by mstfgngr48 Yazıyı Oku

Dün Merrill alıyor denmişti ama bu takaslarda Merrill göremedim acaba neden? Bilmediğim için soruyorum teşekkürler.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Bildigim kadarı ile Merril in takas bulundurma yetkisi yok. Alıp virmanlıyor yabancılara.
    Alsin alsın daha çooook alsın.😃

8. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

Sayfa 34/577 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •