Sayfa 340/940 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Eski prof hocam merhabalar,işimiş düşünce yazıyoruz. ) Hakkınızı helal edin.Ben,asels/petkm/tuprs hisselerinin bu seviyelerinden çok aşağılardaki destek yerlerini takip edebilmem amacı ile sizden günlük grafiklerde rica edebilir miyim?Saygılar hocam.Allah razı olsun,YTD
    Merhaba değerli Hocam...
    Maalesef elde olmayan nedenlerden dolayı grafik paylaşımı yapmıyor/yapamıyorum...
    Lütfen kusura bakmayın... Bunun dışında acizane analiz isteğiniz olursa yardımcı olmaya çalışırım...
    Bol kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Başkan ittfak rica ederim biras heycan ve adrenalin gerekli..
    ITTFH ; 3.71 kapanış yapmış...
    3.43 üzerinde zaten heyecan ve adrenalin var görünüyor...
    DİRENÇ ; 3.73 - 3.92 - 4.06 - 4.17...
    DESTEK ; 3.64 - 3.52 - 3.43...
    Kapanış itibariyle 3.73 altında kalmış...yakın ama, üzerine çıkarsa normalde yazdığımız dirençleri deneyerek hedef direnci yapması muhtemel görünüyor...
    Aşağıda ; 3.43 önemli destek kırılırsa sıkıntı yaratabilir... Bunun dışında ; 5.72 den başlayan düzeltme hareketi umarım ; 3.43 de son bulmuştur...gerçi 3.21 seviyesini test etti...sonradan ; 3.43 üzerine çıkarak hareketli kanala girmiş... Şimdi ; 4.17 tekrar muhtemel görünürken geçerse ; 4.31 - 4.58 ilk etapta önüne çıkar...Ama gördüğü zirveyi nezaman tekrar test eder derseniz ; 4.90 gibi önemli bir direnç var önünde... Onu geçerse tekrar eski zirveleri zorlayabilir...
    Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ITTFH ; 3.71 kapanış yapmış...
    3.43 üzerinde zaten heyecan ve adrenalin var görünüyor...
    DİRENÇ ; 3.73 - 3.92 - 4.06 - 4.17...
    DESTEK ; 3.64 - 3.52 - 3.43...
    Kapanış itibariyle 3.73 altında kalmış...yakın ama, üzerine çıkarsa normalde yazdığımız dirençleri deneyerek hedef direnci yapması muhtemel görünüyor...
    Aşağıda ; 3.43 önemli destek kırılırsa sıkıntı yaratabilir... Bunun dışında ; 5.72 den başlayan düzeltme hareketi umarım ; 3.43 de son bulmuştur...gerçi 3.21 seviyesini test etti...sonradan ; 3.43 üzerine çıkarak hareketli kanala girmiş... Şimdi ; 4.17 tekrar muhtemel görünürken geçerse ; 4.31 - 4.58 ilk etapta önüne çıkar...Ama gördüğü zirveyi nezaman tekrar test eder derseniz ; 4.90 gibi önemli bir direnç var önünde... Onu geçerse tekrar eski zirveleri zorlayabilir...
    Y.T.D
    Emeğinize sağlık baskan hissede 3.70 ile 3.90 arasında hareketli ve yüksek hacimli devir oldu sonuçta spek hissesi nasip bakalım nasıl bir senaryo cizecek

4. Hocam karsan ve yunsa bakabilirmisiniz tsk

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Merhaba değerli Hocam...
    Maalesef elde olmayan nedenlerden dolayı grafik paylaşımı yapmıyor/yapamıyorum...
    Lütfen kusura bakmayın... Bunun dışında acizane analiz isteğiniz olursa yardımcı olmaya çalışırım...
    Bol kazançlar dilerim.
    Sayın Eski_prof,dün işlerimden dolayı yazdığım cümlelerde anlatım bozukluğu olmuş,özürdilerim sizden.Kaldı ki ben grafiklerden anlamıyorum.Siz destek dirençleri yazdığınız ve benim gibi borsadan anlamıyanlara ışık olduğunuz için Allah razı olsun sizden-teşekkür ediyorum.
    Benim demek istediğim şu idi.Günlük grafiklerde inceleme imkanınız olursa belirttiğim 3 hissenin aşağılarda ki destek noktalarını yazmanız mümkün müydü?Nezaketiniz için teşekkür eder,mutlu hafta sonları dilerim.YTD

6. Rica ederim Hocam en kısa zamanda yazacağım..
    Hayırlı günler sizede...

7.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Rica ederim Hocam en kısa zamanda yazacağım..
    Hayırlı günler sizede...
    Eski prof hocam,amacım sizin belirttiğiniz tahminsel destek yerlerine zaman içerisinde gelirse becerebildiğimiz kadarı ile gerekeni yapabilmektir.Kendi adıma bu destek yerlerini küçük bir kağıda yazıp cüzdanıma atıyorum. Allah razı olsun,hayırlı günler sizede.Selamlar.YTD

8.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Eski prof hocam merhabalar,işimiş düşünce yazıyoruz. ) Hakkınızı helal edin.Ben,asels/petkm/tuprs hisselerinin bu seviyelerinden çok aşağılardaki destek yerlerini takip edebilmem amacı ile sizden günlük grafiklerde rica edebilir miyim?Saygılar hocam.Allah razı olsun,YTD
    ASELS ; 18.67 kapanış yaptı. .
    Daha önce yazdığımız yorumda, böyle bir hisse neden yükselmez diye sormuş ve çok dağık bir sisse olduğunu son halka arzdan sonra özellikle küçük yatırımcının elinde çok miktarda olduğunu bunun için tahta yapıcıların hisse üzerinde baskı(bıktırma) uyguladıklarını söylemiştim... Senet diplerde, yani bukadar yükselişe en az tepki verenlerden...
    Hisse ; 16.37 seviyesinde bir dip oluşturdu...Yani en büyük desteği şimdilik orası ama bu destek nekadar sağlam...?
    18.00 yine önemli desteği kırılana kadar... Yani 18.00 altına sarkarsa yine ; 16.37 gündeme gelir hatta yeni bir dip potansiyeli bile olabilir...Bu yüzden 18.00 üzerinde kalması önemli ilk etapta...
    DİRENÇ ; 19.10 - 20.47 - 21.28 - 21.83 - 22.22 - 22.51...
    DESTEK ; 18.00 - 17.19 - 16.37
    Yukarıda açıklamalar yaptım aşağısı için...
    Yukarıda ise ; 20.47 yükselişin devamı için bir işaret direnci konumunda...Yani sağlam geçilirse biraz daha hareketlenebilir... 22.51 ise kanal direnci yeni bir yükseliş trendi başlaması içinde burası takip edilecek...geçerse ; 24.55 gündeme gelir o da oldukça önemli bir direnç olacak...
    Yani kısacası yolun başında... Birazda spek yardımı gerekiyor...
    Y.T.D.

Sayfa 340/940 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •