Onemli Gunler Banner
Sayfa 340/684 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 5472 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Füze ateşlenmek üzere...
    Günlükçüler siperde...
    Spek topladığını bir daha vermez artık.
    hissenin keşfedilmemiş olması iyi ortak.....zaten yol aldığında ne olduğunu anlayana kadar atı alan üsküdara gider....umarım o günler yakındır....bol şans.....

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hissenin keşfedilmemiş olması iyi ortak.....zaten yol aldığında ne olduğunu anlayana kadar atı alan üsküdara gider....umarım o günler yakındır....bol şans.....
    Atı alan Üsküdarı geçti zaten. Endeks 100 bini aştı. Berkosan da 74 gördü hemen kar satışı gelmiş 72 ye gelmiş

3.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Atı alan Üsküdarı geçti zaten. Endeks 100 bini aştı. Berkosan da 74 gördü hemen kar satışı gelmiş 72 ye gelmiş
    bu endekse bağlı hareket eden hisse değil ki...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu endekse bağlı hareket eden hisse değil ki...
    Elimde 3 lot kalmış farketmemişim 1 lotunu 17.39 sattım berkosan 172 den 171 e düştü 1 lot bukadar mı etkiler. Şaşırdım doğrusu sizler ne düşünüyorsunuz?

5. Merhaba herkese.10 gün önce berkosan alışa başladım.1,70 civarı uygun bana.Ben batmayacağına inandığım 3 dört beş yıl yatayda giden spekülatif firmaların hisselerinden alır birkaç yıl beklerim.zira brksn de 6 yıldır yatayda gidiyor.Daha ne kadar yatayda süründürebilirler bilmiyorum brksn o.usd ve İspanya iştirakleri ile iyi haberler geleceğini, cirosunun yarısının ihracattan geleceğini bu durumunda bilançoyu olumlu etkileyeceğini umuyorum.harekete bu sene başlayacağına inandığım için aldım ve alacağım. İnşallah yanılmıyorumdur.hayırlısı herkese

6. Merhaba,

Hisse alım satımı yatırımcılar arası yapılıyor. Siz sattığınızda (ya da aldığınızda) market vb bir yere değil başka bir yatırımcıya satıyorsunuz.

Sizin anlattığınız durumda siz 1 lotu 1.72’den satacağınız vakit 1.72’den sadece 1 lotluk alım emri bekliyormuş, siz de satınca haliyle bir alt basamağa düşmüş. Eğer siz satarken 2 ve üstü lotluk alım emri sırada bekliyor olsaydı alt basamağa düşüş olmazdı.

Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Elimde 3 lot kalmış farketmemişim 1 lotunu 17.39 sattım berkosan 172 den 171 e düştü 1 lot bukadar mı etkiler. Şaşırdım doğrusu sizler ne düşünüyorsunuz?

7. Endeks 87 bin den 102 bine % 17 civarı cıkış ben endeks de kar satışı bekliyordum ama şu ana kadar cıkış devam ama berkosan bugün cok prim yaptığı için kar satışı geldi.biraz düzeltme yapması lazım.....

8. Berkosan uyu bakalim. Şahlanacağın gün yakindir. Geldim ve ben buradayim. Aliyoruz spek bilgin olsun. Dussede decam ciksada devam.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 340/684 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •