Sayfa 340/416 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

bEN BU HAREKETLENMEYİ YARIN BEKLİYORDUM AMA ŞU SATIPTA HALA BURDA DALGA GEÇEN ARKADAŞLARA KAPAK OLSUN DİYE HERHALDE. BUGÜN BAŞLADI

2.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    80 LİRADAN 10000 LOT ALDI ADAM. SİZ DALGA GEÇİYORSUNUZ ÖYLEMİ .AMA BAK ADAM DALGA GEÇMİYOR
    Dalga geçmek aklımın ucundan geçmedi... Öyle görünüyor ise özür dilerim. Sadece kâr cebe yakışır deyip sattım.. hata yapmışız 15 lira daha pahalıya verebilir mişiz... ama hâlâ elimde kefen parası kadar poltk var... Bu da bana burada yazma hakkı veriyor.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

3.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    bEN BU HAREKETLENMEYİ YARIN BEKLİYORDUM AMA ŞU SATIPTA HALA BURDA DALGA GEÇEN ARKADAŞLARA KAPAK OLSUN DİYE HERHALDE. BUGÜN BAŞLADI
    Maalesef İsmail bey herkes değil ama bazı arkadaşlar eğlenmeye calistilar satmayanlarla, satanada saygım var tutana da verenin lotlarini zevkle alıyorlar tahtada. Beklemeye devam ediyorum, satmaya da niyetim yok.

Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    Dalga geçmek aklımın ucundan geçmedi... Öyle görünüyor ise özür dilerim. Sadece kâr cebe yakışır deyip sattım.. hata yapmışız 15 lira daha pahalıya verebilir mişiz... ama hâlâ elimde kefen parası kadar poltk var... Bu da bana burada yazma hakkı veriyor.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben yazdığınızdan o sonucu çıkarttım çünkü benim yazdığım olayda satanlar ekmek parasına 3 kuruşa falan satmıyorlar ederinin 10 katına yani çok karlı satıp çıkıyorlar tıpkı sizlerinde karla satığınız gibi nasıl satmasınlar diyede kendi görüşümüde o yönde olduğunu belirtmişim ona rağmen siz öyle yazınca başkada bir anlam çıkmıyor sizden alıntı yapıp yazan sn jonatanki zaten belli. orda duruyor
    yazı. neyse özür dileme erdemi gösterdiğiniz için saygı duydum size. sorun yok. umarım herkes nerede ve ne pozisyonda ise orda çok kazansın

15 dakika geçikmeli veriye göre hacim 21500 ve tahtada normale döndü
    nasıl normal derseniz yukardan lotları lüpletti ve saldı tekrar bu tahtayı takip edenler bilir. çünkü bunu her kanalda yaptı.

80 den 14200 civari islem olmus gördüm.
    Yani ne oluyorsa burada oluyor. Alan satan bu fiyatta anlaşmıs gibiler. Vermek isteyenlere burayı işaret ediyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    15 dakika geçikmeli veriye göre hacim 21500 ve tahtada normale döndü
    nasıl normal derseniz yukardan lotları lüpletti ve saldı tekrar bu tahtayı takip edenler bilir. çünkü bunu her kanalda yaptı.
    Aynen Jaws gibi alttan geliyor yüzeydeki fok balığını kapar gibi lotlara saldırıyor avını yakalıyor ve tekrar derinlere iniyor.

Fırtına duruldu galiba yaklaşık 27000 işlem oldu şimdilik. ben daha önce görmedim bu kadar işlem bu kağıtta
    Açıkçıların yaptıklarını saymıyorum. kağıt brütte şu anda. yani gerçek para gerçek kağıt el değiştiriyor....
    3 aylık ortalama işlem 3000 bu arada ki kağıt 3 aydır hareketli zaten

Sayfa 340/416 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •