Sayfa 341/653 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. yıllardır banka alır satarım bu kadar sefil duruma düştüklerini görmedim, kısa süreli düşseler de yıldırım hızıyla toparlarlardı, şimdi dibe yapıştılar hastalıklı gibi başlarını kaldıracak halleri yok. kastettiğim garanti, işbank, akbank gibi borsanın lokomotifi hisseler. bunların içinde akbank ayrıca özellikle bir zayıf gidiyor ne oluyorsa.

2. Sürekli alım fırsatı veriyor sonumuz hulk gibi olacak diye korkmaya başladım...

3. Halkbank 0,34x PD/DD ile bankacılık sektörü değeri olan 0,43x’ün altında işlem görmektedir. Halkbank, ayrıca MSCI Gelişmekte Olan Banka hisselerinin 0,89x olan PD/DD’sinin oldukça altındadır.

Kaynak ziraat yatırım.

Ortalama PD/DD 0,89.Bizde ortalama 0,43 ???? Yani yarısı bile değil ne oluyor bizim bankalarımızda bilmediğimiz ne var ? MSCI Gelişmekte Olan Banka F / K larıda kesin bizim iki katımızdır.

4. Yine Akbank Halk kafa kafaya geldi, yine 2 saat geçmeden Halk tur bindirdi. işc bile tur bindirdi daha ne olsun. Hep geride, hep yorgun, bezgin, uyumsuz , umutsuz vaka.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    yıllardır banka alır satarım bu kadar sefil duruma düştüklerini görmedim, kısa süreli düşseler de yıldırım hızıyla toparlarlardı, şimdi dibe yapıştılar hastalıklı gibi başlarını kaldıracak halleri yok. kastettiğim garanti, işbank, akbank gibi borsanın lokomotifi hisseler. bunların içinde akbank ayrıca özellikle bir zayıf gidiyor ne oluyorsa.

çok net rahmetli sakıp sabancının en büyüz eserlerinden birini param parça edip birilerine iyilik babında destek verdiği için bu iyiliğin karşılığı olarak akbankı yeme yok etme savaşı çok iğrenç biçimde sahneye konuyor.şahsi görüşüm budur. kendisine iyilik edildiğinde bu iyiliğe kötülükle karşılık veren insanlara sözlükte çok ağır bir isim verilmiştir. onu buraya yamayacağım edebim müsade etmez.belli ki akbankı yeme yem etme ve çöpdüzeyinde kudurmuşların önüne atma gayreti var.bu hisseyi tanıdığım güne sonsuz kere lanet olsun.yaklaşık yarım asır çnce ilk banka hesabını açtığım bu bankayı tanıdığım ve bu bankaya inandığım güne lanet olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    trend 4,85 de..

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    çok net rahmetli sakıp sabancının en büyüz eserlerinden birini param parça edip birilerine iyilik babında destek verdiği için bu iyiliğin karşılığı olarak akbankı yeme yok etme savaşı çok iğrenç biçimde sahneye konuyor.şahsi görüşüm budur. kendisine iyilik edildiğinde bu iyiliğe kötülükle karşılık veren insanlara sözlükte çok ağır bir isim verilmiştir. onu buraya yamayacağım edebim müsade etmez.belli ki akbankı yeme yem etme ve çöpdüzeyinde kudurmuşların önüne atma gayreti var.bu hisseyi tanıdığım güne sonsuz kere lanet olsun.yaklaşık yarım asır çnce ilk banka hesabını açtığım bu bankayı tanıdığım ve bu bankaya inandığım güne lanet olsun.
    Hocam sabir bu işin anahtari, yillar once Ruble aldim yuklu miktarda (bana gore yuklu 0.0560 tan, ozaman kademeli alim satim vs hicbirseyden haberim yok tabii. Rusya Ukraynaya girdi Ruble 0.0350 gördü, sabrettim sadece zaman kaybim oldu ama bana da buyuk bir tecrube oldu, bu islerin nasil yapildigini ogretti bana, Rus borsasi Rtsi den ham Petrole hepsinin grafiklerini ezberletti ) Bu banka mutlaka eski gordugu yerleri delip gececek, buna inancim tam ama ne zaman olacagi ve bizim sabrimiz onemli.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) açıkladığı bankacılık verilerine göre sektörün Ocak - Temmuz dönemindeki toplam kârı 39 milyar TL seviyesinde gerçekleşti. Bir önceki yılın aynı döneminde28.2 milyar TL idi.

Sektörün sermaye yeterlilik rasyosu Temmuz itibarıyla yüzde 19.2 oldu. Bir önceki yılın aynı döneminde yüzde 18 idi. Çekirdek sermaye yeterlilik oranı bir önceki yılın aynı döneminde kaydedilen yüzde 14'ten yüzde 15'e yükseldi.

Tahsili gecikmiş alacakların (TGA) toplam kredilere oranı yüzde 4.25 seviyesinde gerçekleşti. Toplam krediler 3.38 trilyon TL'ye yükseldi. Geçen yılın aynı döneminde 2.49 trilyon TL idi.

Bende diyorum niye düşüyor kağıt bu yüzdenmiş.Sektörün karlılığı artmış.

Sayfa 341/653 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •