Sayfa 342/548 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Ortaklar hayırlı olsun. Ucuza mal kaptirmasın kimse diye üye oldum bu foruma bildiklerimi anlatmak icin. 3.70 'den milletin malını almak için kaç takla attılar. Satmayıp bekleyen kazandı. Tahminlerim aciklanan 1.1 milyar usd üzerinden 9.70 dı. 900 milyon usd ye satmışlar. %20 indirim yapmışlar. Uyarlarsak yeni fiyata 6.70 lere gelecekti. 5.40 dan açıklandı. Bunada sukur. Hürriyet değilde neden dgzte diye yazdığımız konular yazdığımız gibi çıktı mahcup etmedi beni size karşı. Inşallah bugün bunalıp kimse satış yapmadı bu forumdan. Ucuza satıldı bu doğru ama bugünden itibaren %35 daha piriminiz cepte. Temettumuzude ilave verirlerse tadından yenmez. Tekrar hayırlı olsun hepimize.

2.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Aynı fiyattan diğer kişilerden de çağrı yapılacaktır.(sizden-benden-ondan-bundan)

YTD
    Merak etmeyin çağrıya gerek olmadan piyasa o rakamın üstüne atar DGZTE'yi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. şimdi bu ana ortaklığa devredilecek haklar kaç dolar acaba?
    bir de nakit temettüyü çarı zamanından önce verirlerse 24-25 kuruş karlı oluruz...yoksa bu yılın temettüsü çağrının içinde erir gider...

Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    ana ortaklığa dahil olacaksa bize ya dohol hissesi verecek tahsisli sermaye arttırımıyla...ya da parasını ödeyecek...fiyatı nasıl belirleyecekse?
    Evet adil olanı bu.(çağrı şerhi koyanlar bunu da not olarak şerhe ilave etmeli)

YTD

5. Yaa arkadaşlar hisse 3.90 kapatmış. 5.45 ten satılmış neden bu kadar karamsarsiniz anlamadim. Daha yüksek beklentiniz vardı anlıyorum ama yinede bu kadar karamsar olmamak lazim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Merak etmeyin çağrıya gerek olmadan piyasa o rakamın üstüne atar DGZTE'yi.
     Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Evet adil olanı bu.(çağrı şerhi koyanlar bunu da not olarak şerhe ilave etmeli)

YTD
    Evet Tahtada bunu fiyatlarsa G.K ye katılmaya gerek kalmaz çoğunluk satar geçer sanıyorum.

YTD

Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Ortaklar hayırlı olsun. Ucuza mal kaptirmasın kimse diye üye oldum bu foruma bildiklerimi anlatmak icin. 3.70 'den milletin malını almak için kaç takla attılar. Satmayıp bekleyen kazandı. Tahminlerim aciklanan 1.1 milyar usd üzerinden 9.70 dı. 900 milyon usd ye satmışlar. %20 indirim yapmışlar. Uyarlarsak yeni fiyata 6.70 lere gelecekti. 5.40 dan açıklandı. Bunada sukur. Hürriyet değilde neden dgzte diye yazdığımız konular yazdığımız gibi çıktı mahcup etmedi beni size karşı. Inşallah bugün bunalıp kimse satış yapmadı bu forumdan. Ucuza satıldı bu doğru ama bugünden itibaren %35 daha piriminiz cepte. Temettumuzude ilave verirlerse tadından yenmez. Tekrar hayırlı olsun hepimize.
    İbrahim beye teşekkürler.
    Zafer MUTLU satışı kafa karıştırmıştı.

YTD

Sanıyorum bu hissede en eski ben sayılırım 18 aralık 2013 ilk hisseye giriş tarihim 1.45 tl den
    Toplamda 230 bin lot ile al -sat ve temettüler ile 0.45 krş maliyetim vardı.(yükselişte çoğunluğu sattım bir mikatarını tekrar yerine koydum)

YTD

Sayfa 342/548 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •