Sayfa 342/774 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar. O sag tarafa tahtayı baskılayan arkadaş seninde kandilin mübarek olsun okuyorsan.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. adamsin.sagolun .
    herkesin kandili mubarek olsun

3. Hayırlı kandiller

4. seçimden önce bir arkadaş şirkete sormuş nedir bu hal diye, halk arz olunduğunda borsa 115 bin şimdi 100 bin oysa hissemiz 1.95 iken şimdi 2.30 +temettü de verdik diye cevap verilmiş. Adamların matematiği / değerlemesi bu kadar o yüzden sövmeye gerek yok.

Bende vizyonlarına level atlatmak için e-mail ile sordum ;
    Arz tarihindeki endeks değeri ile hisse fiyatını mukayase ederken birde arz olunduğundaki kur + faiz + bilanço karı ile bugünküleri bir mukayese / bir hesap yapıp geri dönüş yaparsanız sevinirim diye... kopye de verdim sırf bilanço karı ile bile min 3.00+ tl olmalı.

5 gündür cevap verme lüzümü görmediler... Sizde bi sorun isterseniz pres yapınca belki lütfederler. Yoksa temettü günü malları kusacam turşu kavanozlarına

hayırlı kandiller cümleten

5. Az kaldı safkar az kaldı senden kurtulacağım az kaldı bakalım neyi baskılayacaksın nedir derdin senin ya her gün baskı baskı borsanın en yüksek karını yap güzel ihaleler al ama yine borsanın en düşük hacmi de sende olsun bi gün de yeşil ol ya sayende kırmızıdan nefret ettim yatırım tavsiyesi değildir...

6. dun ku gibi kademelere yigmislar mi lotlari engel olarak.aynisi ise kapatalim bugun ekrani

7.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Az kaldı safkar az kaldı senden kurtulacağım az kaldı bakalım neyi baskılayacaksın nedir derdin senin ya her gün baskı baskı borsanın en yüksek karını yap güzel ihaleler al ama yine borsanın en düşük hacmi de sende olsun bi gün de yeşil ol ya sayende kırmızıdan nefret ettim yatırım tavsiyesi değildir...
    Ali Bey, merhabalar tekrardan üzülüyorum sizin gibi arkadaşlara boşverin takmayın hisseyi.Allah korusun cidden hayattan soğutur bu hisse. ailenizle vakit geçirin bence.Sağlığınıza dikkat edin boşveerin hisseyi.Yoksa inanın hayatınız daha değerrli.Yt degildir...Allah sabır selamet versin bizlere ne diyim...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    dun ku gibi kademelere yigmislar mi lotlari engel olarak.aynisi ise kapatalim bugun ekrani
    Kemal bey sizin içinde aynı şeyler geçerli hisse cidden sinir bozucu sizleri anlıyorum ama hayattan zevk almayı unutturmasın bu size yoksa çevrenize ailenize mutsuzluk yayarsınız ondan boşverin hisseyi selametle..Yt değildir
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

Sayfa 342/774 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •