Sayfa 342/634 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bülten perşembe günleri cıkıyor belki bu hafta yarın cıkabılır, yarın taban olmaz isek aynı yolda devam ederiz...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Senin hedefin ne kerata, ben 5 yıldır elimde olan 125 tl maliyetli 270 lot hissemi cumaya kadar dayanıp 1,370 den yeni sahiplerine verdim, belki 1 tavanı ya var ya yok, pazartesi tavan açıp hafta sonuna kadar dip kapatma olasılığını yüksek görüyorum, kalanlara sabırlar diliyorum....ytd.....
     Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Tesadüfen dikkatimi çekti. 25 yıldır borsadayım. Hayatımda Kent gıdayı hiç alıp satmadım. Ama bayramlarda şeker ve çukulatalarını alırım.

Hissenin temel verilerini incelediğim zaman
    Hissenin piyasa değeri : yaklaşık 40 milyar TL (40 milyon değil ha.. 40 milyar TL.
    Ödenmiş sermayesi:29milyon TL
    Halka açıklık oranı : %0,54 (yani %1 in bile altında)
    Peki bu durumda borsada işlem gören hisseyi hesaplarsak.
    1 milyon 334 bin TL nominal değerli hisse borsada işlem görüyor. (ki bunun yaklaşık %94 ü de yabancıların elinde, bu durumda biz yerlilerin elindeki nominal hisse değeri 93 bin TL )
    Bilançosunu incelediğim zaman, bana göre bu hissenin ederi 10 TL ile 20 TL arası bir değer eder.
    Bu durumda 10 TL den bu hisseyi toplasaydım, yerlilerin satmayacağını varsaysaydım , 930.000 TL ye alınıp satılan tüm hisseyi toplayabilirdim. (peki ben 10 TL veya 20 TL bu hisseye verir miydim? Sanmam.)

Peki nasıl oluyorda bu hisse, Türkiyenin en büyük sanayi kuruluşu olan (yıllık cirası 90 milyar TL) TÜPRAŞ ın piyasa değeri 28 milyar TL. iken bu hisse 40 milyar olabiliyor?
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Teknik anlamda en fazla 900 ü görüp düzeltme yapması gerekti 900 üstü balon fk PD/dd zaten artık bakılmıyor bir hisse neden çok yükselir çünkü maldan çıkamadılar iyi alıcı gelsin güm kentin taban yaptığı gün bfren fmizp pkent alayı taban olacak

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    . Uzmanlar yok oldu

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bülten perşembe günleri cıkıyor belki bu hafta yarın cıkabılır, yarın taban olmaz isek aynı yolda devam ederiz...
    Tavandan ver ben alirimmmm

4. Tabandan verirsen de dua ederim sana

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,397
    spk ekmeğimize yağ sürüyor ulan kırk yılda bir olacak hareketin içindeyiz gelen spk yetiş giden spk yetiş yok ondan pahalı oldu yok bundan pahalı oldu var ya ellerinde hepsinin bir tane bile kalsa idi kıs kıs kenardan izlerler nerden versek daha çok zengin oluruz hesabı yaparlar hasetlik kötü be ya
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Hem bize sormuşsun ne olur diye hem de tavanlar biter diye yorum yapmışsın.
    Bir üslup biçimi , kimileri hem soruyu sorar hem de cevap verirler
    Bu cezadan da etkilenmez tavanlarına devam ederse çok mutlu olurum. Göreyim seni Kentim..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Bir üslup biçimi , kimileri hem soruyu sorar hem de cevap verirler
    Bu cezadan da etkilenmez tavanlarına devam ederse çok mutlu olurum. Göreyim seni Kentim..
    Bfren, pkent ve kent kardeş gibi. Pkent'e de tedbir geldi gerçi tam okumadım te yasağı var mı diye. Bfren'e 9.40'da bak, bfren neyse, kent de öyle olur. Ama açılışta ama kapanışta. Geçen günkü gibi tabandan tavana hareket de olabilir yatay da açabilir. Bist de bugün gel gitliydi. Bayram öncesi 1,5 gün kaldı. Bakalım neler olacak

KAP açıklamasından; "TAVAN/TABAN fiyatı" ile "KAÇ LOT tavan/Taban kaldığına dair miktar bilgisinin yayımlanmayacağı" yönünde çıkarım yaptım, kendimce. Yanlış mı acaba?

Alan varsa sorun olmaz.Gerçekten bu günkü durumda bile konumunu koruyan Kent'e helal olsun.
    YTD.

Sayfa 342/634 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •