Sayfa 343/463 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 3703 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by chaksever Yazıyı Oku
    Ben 2-3 ay kadar önce bloke koydum. Daha önceden birçok kişinin de bloke koyduğunu biliyorum. Daralan işlem hacmi de bunu gösteriyor bence. Diğer yandan bedelliye iştirak etmeyen lot sayısı 800 000 civarındaydı. Hisseyi bir yıldır baskılayarak toplamaya çalıştıklarını varsayarsak bedelli olayı dahil milletin suyunu da çıkarsalar KY'nın elinden düşük maliyetle alacakları pek birşey kaldığını sanmıyorum. Genel olarak daha yüksek maliyetlerle edinilmiş ve enflasyon ve kur hareketleri karşısında reel maliyetler daha da yükseldiğinden kimse buralardan mal kaptırmak istemiyor. Tahta yapıcının şirket sahibiyle senkonize olduğuna inanıyorum. Özellikle de nam-ı değer peruklu ile. 2022 ilk çeyrek bilançoda 2021 ilk çeyreğe göre 2.5-3 kat ciro ve FAVÖK artışını olası görüyorum (Umut ediyorum). Umarım ilk çeyrekte mızrağı çuvala sığdıramayacakları rakamlar gelir de bu gavur zulmünden kurtuluruz.
    Bloke koyunca , bir halt yapmış olmayacaksın.Holding zaten halka arz edilen %35 in %15 ine sahip, geri kalan %20 nin ne kadarına ANZ sahip bilmiyorum, muhtemel ki şirketin %95 ine sahip, sen sabaha kadar bloke koy, zaten adam senin hisseni satmıyor ki, ihtiyacı yok. Sen bir şey yapmak istiyorsan CİMER e müracaat et oldu oldu yoksa ağlamaya devam et. Unutma sen ANZ ile dansetmeyi kendin seçtin, sonucuna katlanacaksın. Dansın sonu yataktır!
    Haddini aşan, zıddına döner.

2.  Alıntı Originally Posted by BABA Yazıyı Oku
    Bloke koyunca , bir halt yapmış olmayacaksın.Holding zaten halka arz edilen %35 in %15 ine sahip, geri kalan %20 nin ne kadarına ANZ sahip bilmiyorum, muhtemel ki şirketin %95 ine sahip, sen sabaha kadar bloke koy, zaten adam senin hisseni satmıyor ki, ihtiyacı yok. Sen bir şey yapmak istiyorsan CİMER e müracaat et oldu oldu yoksa ağlamaya devam et. Unutma sen ANZ ile dansetmeyi kendin seçtin, sonucuna katlanacaksın. Dansın sonu yataktır!
    Biraz edeple yazsaydınız daha iyi olurdu.

1.2 milyar daha borçlanmış SPK onaylamış

4. Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olanlara bir şey sormak istiyorum.

Sahip olduğum hisseleri borsadan çekmek ve bu sayede kalıcı şirket hissedarı olmanın bir avantajı var mı? Bu işlemler nasıl oluyor?

Yönetim Kuruluna girmek için ne yapmak lazım?
    Halka açık hissedarlardan bir veya iki kişiyi yönetim kuruluna sokmak için çalışma yapalım. Bu konuda bizlerden biri yönetim kuruluna aday olursa destek verir misiniz?

Bilgi vereceklere şimdiden teşekkür ederim.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5. Ben destek veririm.ama yüzde 80 ini adamlarda çok da bişey olacağını zannetmiyorum.

6. https://www.bloomberght.com/arac-sar...estegi-2302179
    Araç sarj istasyonlarına yatırım desteği
    Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre, araç şarj istasyonu yatırımlarına, yatırım bedelinin yüzde 75'ine ve 20 milyon TL'ye kadar geri ödemesiz destek verilecek
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7. Zoren: 1,67-1,68 TL

Bu hafta sağlam durdu. Bakalım Mart ayını nasıl kapatacak.

8. ZOREN: 1,69 TL ile haftayı kapattı.

Sayfa 343/463 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •