Sayfa 343/647 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 5173 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Arkadaslar bu hareketler normal. Kim ne derse desin bundan sadece yaklasik 1 ay onece 10-13Tl arasi alip 1 ayda %300 kazananlar tabiki fiyata bakmadan satacak. Tas attilarda kollarimi yoruldu?

Ama bu is yatirim isi. Devami onemli. Alirsin aglarsin, satarsin aglarsin. Pandemi, digiturk, ekonomi, ve fenerbahcemizin kendi performansi. Tabi birde opportunity cost olayi, asla unutmamak lazim alternatif yatirim araclarini

Tum KYlere saglikli ve bol kazanclar

Asla Ytd. Fanatik Fenerbahce taraftarinin nacizane deli sacma sahsi gorusleridir

2. Normale dönüyor gibi

zorakipaşha

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    iki tabanı daha var ; bence..ytd
    Şu spegteki zevke bak.. adma taban açtı sonra -1e kadar çekti
    sora tekrar taban
    Sorw tekrar -3e getirdi
    Sora tekrar taban
    Sora -5e getirdi

BeN şahsen 40 üstü maliyeti olan ky çok azdır diye düşünüyorum. Çünkü fenerde ağlayan ky daha yok..

4. Artık FENERBAHÇEM hissesi yerine GS hissesi taşısam da SON SÖZÜMÜZ ŞAMPİYON FENERBAHÇEMMMM......!!!!!

https://youtu.be/NJ2TkBrWA04

5.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu hareketler normal. Kim ne derse desin bundan sadece yaklasik 1 ay onece 10-13Tl arasi alip 1 ayda %300 kazananlar tabiki fiyata bakmadan satacak. Tas attilarda kollarimi yoruldu?

Ama bu is yatirim isi. Devami onemli. Alirsin aglarsin, satarsin aglarsin. Pandemi, digiturk, ekonomi, ve fenerbahcemizin kendi performansi. Tabi birde opportunity cost olayi, asla unutmamak lazim alternatif yatirim araclarini

Tum KYlere saglikli ve bol kazanclar

Asla Ytd. Fanatik Fenerbahce taraftarinin nacizane deli sacma sahsi gorusleridir
    Wshark dostum dediklerin o kadar doğru ki ama itibar veremiyorum sanırım senin görüşlerini hep beğenmişim bugüne kadar

Bazı yazarlar var bu topiğe girip sayfalarca içinde bi tık yazıp kaçan ortalığı karıştıran tipler, anlamadıkları olay şu sayfanın öncesini sonrasını bilemem ben yeni geldim sayılır ama şu başlıkta bir kaç yazar var gerçekten Fener aşkıyla topiğe giren, ya benim param yansın yanmasın umrumda değil tamam para kazanmayı herkes istiyor ama ben Fenerbahçeye hayatımın hiç bir evresinde para kazandıracak eşşek gözüyle bakmadım ki, benim tek hayalim omzuma çocuklarımı alıp yoğurtçu parkındaki taraftarların arasından geçerek stada girmek, şanlı tarihimizi anlatıp kurtuluş savaşında ülkenin kurtuluşunu nasıl sağladığımızı anlatmak, Fener borsada bana sağolsun kazandırdı, bu saatten sonra kazandırmasın batsın umurumda değil o sebeple buraya girip hani KY nerede ağlayan yok diyerek ağlama bekleyen Fenerbahçe ruhundan yoksun kişilere söyleyeceğim şey gidin diğer takımların bağşlıklarına girin kesin ağlayan birilerini bulursunuz burada ağlama yok yıllar sonra ilk kez başarının kokusunu alan eski günlere hasret köpek balığı gibi aç taraftar var takımımız bizden de vahşi olacak bu sene inşallah
    Yazdıklarım ytd değildir.

6. Kaç kere Brüt gelecek dedik ya, o kadar inip çıkma hareketi yapınca
     Alıntı Originally Posted by Zirro Yazıyı Oku
    Aldım satamadım brüt takas varmış

zorakipaşha
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Burası borsa sayfası, yanlış yerde yazıyorsunuz, yönetici arada bir taraftar linki veriyordu, orası daha uygun bence
     Alıntı Originally Posted by Rider Yazıyı Oku
    Wshark dostum dediklerin o kadar doğru ki ama itibar veremiyorum sanırım senin görüşlerini hep beğenmişim bugüne kadar

Bazı yazarlar var bu topiğe girip sayfalarca içinde bi tık yazıp kaçan ortalığı karıştıran tipler, anlamadıkları olay şu sayfanın öncesini sonrasını bilemem ben yeni geldim sayılır ama şu başlıkta bir kaç yazar var gerçekten Fener aşkıyla topiğe giren, ya benim param yansın yanmasın umrumda değil tamam para kazanmayı herkes istiyor ama ben Fenerbahçeye hayatımın hiç bir evresinde para kazandıracak eşşek gözüyle bakmadım ki, benim tek hayalim omzuma çocuklarımı alıp yoğurtçu parkındaki taraftarların arasından geçerek stada girmek, şanlı tarihimizi anlatıp kurtuluş savaşında ülkenin kurtuluşunu nasıl sağladığımızı anlatmak, Fener borsada bana sağolsun kazandırdı, bu saatten sonra kazandırmasın batsın umurumda değil o sebeple buraya girip hani KY nerede ağlayan yok diyerek ağlama bekleyen Fenerbahçe ruhundan yoksun kişilere söyleyeceğim şey gidin diğer takımların bağşlıklarına girin kesin ağlayan birilerini bulursunuz burada ağlama yok yıllar sonra ilk kez başarının kokusunu alan eski günlere hasret köpek balığı gibi aç taraftar var takımımız bizden de vahşi olacak bu sene inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Burası borsa sayfası, yanlış yerde yazıyorsunuz, yönetici arada bir taraftar linki veriyordu, orası daha uygun bence

Siz yazabilirsiniz analizinizi, yine size en güzel cevabı burada olan arkadaşlar verecektir tabii sizinle polemiğe girme zahmetine girerlerse
    Yazdıklarım ytd değildir.

Sayfa 343/647 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •