Sayfa 344/925 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by stron Yazıyı Oku
    Piyasa yeni müzakere konusunu olumlu karşılarsa ki petrol düştü o zaman çarpı iki yaparsın.
    Petrol düştü derken ? Varili 75 dolara dayandı.

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ölümüne sattım ortak fazla birşey kalmadı bende....gubrf % 65 sattım....bir miktar daha satacağım...yalan rüzgarı oldu bu şirket artık bu iş bilmez yöneticilerle aynı gemide olmak istemiyorum üfürsünler dursunlar....ytd
    Senelerdir sizi takip ediyorum hala Gübre de kaldıysanız çok üzücü

3.  Alıntı Originally Posted by darkbeer Yazıyı Oku
    malesef diyorum ya çoktan çıkmıştım ama şirket yöneticileri hep yalan konuşuyor satamadım....bugün gitti 10 yıldır tuttuğum hisseler 3,94 lerden gitti....zehir zıkkım olsun diyorum....ben bu oyuna gelmezdim ama şirket yöneticisi olumlu konuşunca satamıyor insan...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    malesef diyorum ya çoktan çıkmıştım ama şirket yöneticileri hep yalan konuşuyor satamadım....bugün gitti 10 yıldır tuttuğum hisseler 3,94 lerden gitti....zehir zıkkım olsun diyorum....ben bu oyuna gelmezdim ama şirket yöneticisi olumlu konuşunca satamıyor insan...
    Ortak senin lotları almış olabilirim.
    Bende bugün biraz aldım.
    Hakkında hayırlısı olsun. Halkbankta takip ediyorum seni

5.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak senin lotları almış olabilirim.
    Bende bugün biraz aldım.
    Hakkında hayırlısı olsun. Halkbankta takip ediyorum seni
    ben halkbank almıyorum 2700 lotum var o kadar daha almıyorum.....bir tane ucuz banka olsun dedim aldım daha fazla para yatırmam halkbanka....onda risk de var getiri potansiyelide riski alabileceğim miktar 2700 lot başkada yok.....

6. gubrf yi düşecek diye satmadım yukarı çıkacak ama aldığım hisselerinde daha yukarı çıkacağını düşünüyorum....örneğin yıl sonu gubrf beklentim 5,5-6 tl arası...3,94 tl den sattım çoğunluk....% 52 potansiyel.olağan dışı birşey olmazsa...bunu aldığım hisselerin geçme olasılığı daha fazla diye düşündüm....kısaca bir hareket yaptık olur veya olmaz nasip diyeceğim.....iran abd gerilimi beni delirtti....sürekli sürekli gündeme geliyor...12 mayısta abd kararını verecek....trumptan korkuyorum açıkçası sağı solu belli değil adamın...

7.  Alıntı Originally Posted by darkbeer Yazıyı Oku
    % 60 hissem gitti ama temelli gitmek değil bizim ki....inşallah daha sağlam bir şekilde döneceğim....yinede portföyün lideri gubrf...4 ayrı hisseye dağıttım sattığım gubrf leri....demirçelik-savunma sanayi-bilişim-yalıtım-banka sektörü hisselerinden aldım...

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    % 60 hissem gitti ama temelli gitmek değil bizim ki....inşallah daha sağlam bir şekilde döneceğim....yinede portföyün lideri gubrf...4 ayrı hisseye dağıttım sattığım gubrf leri....demirçelik-savunma sanayi-bilişim-yalıtım-banka sektörü hisselerinden aldım...
    Ortak sen sattıktan sonra 18 kademe düştü... Naptın göçürttün tahtayı... Uzun bir süre kendine gelmez artık bu meret....
    Satan hertürlü karda bekleyen herdaim zarar....
    İnvesting.com da piyasa değerini 300 milyon $ gösteriyordu.... Sözün bittiği yer....
    GUBRF PİŞMANLIKTIR.

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 344/925 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •