Onemli Gunler Banner
Sayfa 344/467 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Nerden goreceksin sen onu Unal? Halka acik degil. Biraz teknoloji calis arada. Ya bilgisayardan anlayacaksin, ya da mahkeme mahkeme dolasacaksin onun icin.

Senin eski kankan benim 10,000 tane postumdaki iplerim icin mahkeme mahkeme dolasiyordur simdi, forum yonetimine rumuzunu geri almak icin acacagi dava ile beraber. Iyice kafalari karisacak, bir Kaliforniya, bir Dubai, bir Mauritus IPleri cikinca karsisilarina. Muahahaha Aklima getirdin. Ne igrenc bir insandi ya.
    Anlarım teknolojiden. Yeteri kadar. Allame-i cihan değilim. Ama teknoloji ile aram hep iyi olmuştur. Ben de zaten senin anlatmaya çalıştığını söyledim kestirme yoldan. Çünkü proxy siteleri ve vpn programları ile farklı ülkelerin ip leri ile girmiş olabilir. Hatta farklı ülkeye bile gerek yok. Yurt içinden bizzatihi kullanmadığı yanıltıcı ip ler ile girmiş olabilir. Ancak spk gibi resmi bir kurumun talebi ile siber suçlar bürosu onun tespitini yarım günde bitirir. Onların kullandığı imkanlar teknolojiden anlasak da bize yasak. Yasal değil. İğrenç insana gelince. Ben olsam buradaki rumuz için 240 TL mahkeme masrafına katlanıp adliyeye git gel yapmam. Bu tür işler işsiz güçsüz boş beleş insanların işi. Selamlar.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Benim için genyh yoktur artık elimde sadece dosyalar var onlarıda yaktım.. Benim hakkımda gereksizce yazılar yazmayın bundan sonra hakkımda olumsuz yazı yazanda ********dir..numaram belli arayan beni bulur..

05327220902
    Senin on taneden fazla kullanıcı adın olduğunu seninle muhabbetimiz varken sana söylemiştim. Sen de kabul etmiştin. Kartanesi seni.

3. Sayın apsuvahamza ne diyebilirim ki sizde haklısınız. Bir işe yaradığım yok maalesef. Siz en azından bir şeyler yapmışsınız. Napalım dediğiniz gibi Allah a havale edelim. Belki bir gün insafa gelmesi için dua edelim. Artık her şeyin hayırlısı. Burdan gelmiyorsa vardır bir hikmeti diyelim. Kısmet değilmiş kadermiş diyelim. Rabbim sen yardım et. Et ki bir an önce su saçma hisseden onun patronundan kurtulalım. Ne diyelim HAYIRLISI.

ünal Guest
    Bu arada mahkeme dosyalarına 11 bin liraya şişman talip olur gibi oldu. Dedim ki ona; bu dosyalar Etiler, Frigler, Lidyalılar gibi tarih oldu. Onlar hakkında belge bulsan tarihi eser olur. Ama bu dosyada tarihi eser niteliği de yok dedim. Vazgeçti.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    bu arada mahkeme dosyalarına 11 bin liraya şişman talip olur gibi oldu. Dedim ki ona; bu dosyalar etiler, frigler, lidyalılar gibi tarih oldu. Onlar hakkında belge bulsan tarihi eser olur. Ama bu dosyada tarihi eser niteliği de yok dedim. Vazgeçti.
    100.000 tl verseniz o dosyayı size vermem o dosyayı istiyorsanız denize gidin o bana ulaşır...

Amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

6. Bugün aynı sektörden bir firma çalışanı Genpower işlerini düzeltti diye bilgi verdi. Biraz umutlandım. İnşallah yıllarca beklediğimizin karşılığını alırız.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by define Yazıyı Oku
    Bugün aynı sektörden bir firma çalışanı Genpower işlerini düzeltti diye bilgi verdi. Biraz umutlandım. İnşallah yıllarca beklediğimizin karşılığını alırız.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Üstadım bu zaten bilinen birşey. Adamlarda saklamıyor. Son bir yılda boy boy sevkiyat resimlerini çeşitli mecralarda paylaşıyorlar. Mesele işleri düzgün olan bir şirketin üzerindeki kara lekeyi düzeltmesi. İsmi anılınca ne deniliyor hayali satış yapan ne deniliyor sahtekar. İşler tıkırında para deli gibi alınıyor da borsa kotu muamma. Umarım en kısa zamanda neticelenir ister çağrı yapar ister kota döner. En azından yatırımcısını kandıran patrondan yatırımcısının hakkını geçte olsa kanser de etse veren patrona dönüşür. İhtimal var mı. Bilmiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Üstadım bu zaten bilinen birşey. Adamlarda saklamıyor. Son bir yılda boy boy sevkiyat resimlerini çeşitli mecralarda paylaşıyorlar. Mesele işleri düzgün olan bir şirketin üzerindeki kara lekeyi düzeltmesi. İsmi anılınca ne deniliyor hayali satış yapan ne deniliyor sahtekar. İşler tıkırında para deli gibi alınıyor da borsa kotu muamma. Umarım en kısa zamanda neticelenir ister çağrı yapar ister kota döner. En azından yatırımcısını kandıran patrondan yatırımcısının hakkını geçte olsa kanser de etse veren patrona dönüşür. İhtimal var mı. Bilmiyorum.
    İşlerini düzelttikten sonra bence üstündeki kötü izlenimi de silmek için kota dönecek işlemleri yapacaklardır. Bekleyip göreceğiz inşallah

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 344/467 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •