Sayfa 345/1004 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Viop LIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,891
    Ariston abiyi anlıyorum.Bazen doktora gitsen iyi mi kötü mü bilemiyorum.

Geçenlerde ANKARA ETLİK ŞH eşimi götürdüm.Bademcik iltihabı olmuştu.Bunu defalarca yaşadığımızdan ve belirtilerden rahat teşhis edebildik.Buna penicilin türü bir ilaç vermesi gerekirdi.

Agu.....,hem defalarca test ettik hem de marka(çok güçlü olduğundan) bunu vermesi gerekirken....

Tahminime göre intörn olan genç(acile oturtmuşlar uzmanın kaşesini vermişler) Agu....den 5 katı kadar pahalı ve 5 gün boyunca kulanmamıza ragmen hiç bir olumlu iyileşme görmediğimiz bir ilaç verdi.

Acaba ilaç firmalarının etkisiyle duygusal bir karar mıydı?

Eşime rapor bile vermedi..

5 gün boyunca eşim iyileşmeyince aile hekimi farklı ilaç yazmadı(güya uzman doktoru çiğnemek istemedi) ama 5 gün rapor verdi..

Bunun üzerine ben kendi imkanlarımla o meşhur markayı temin ettim ve kullandırdım...eşim 3. dozda hızla iyileşmeye başladı.

Bu olayı CİMERE-SAMİME konu edecektim...sonra başka işler çıkınca unutuldu.

olay bu...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. 8570 üstü vurduk şortları... Yüzde 20 düzeltmeye bekliyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ariston abiyi anlıyorum.Bazen doktora gitsen iyi mi kötü mü bilemiyorum.

Geçenlerde ANKARA ETLİK ŞH eşimi götürdüm.Bademcik iltihabı olmuştu.Bunu defalarca yaşadığımızdan ve belirtilerden rahat teşhis edebildik.Buna penicilin türü bir ilaç vermesi gerekirdi.

Augmentin,hem defalarca test ettik hem de marka(çok güçlü olduğundan) bunu vermesi gerekirken....

Tahminime göre intörn olan genç(acile oturtmuşlar uzmanın kaşesini vermişler) Agu....den 5 katı kadar pahalı ve 5 gün boyunca kulanmamıza ragmen hiç bir olumlu iyileşme görmediğimiz bir ilaç verdi.

Acaba ilaç firmalarının etkisiyle duygusal bir karar mıydı?

Eşime rapor bile vermedi..

5 gün boyunca eşim iyileşmeyince aile hekimi farklı ilaç yazmadı(güya uzman doktoru çiğnemek istemedi) ama 5 gün rapor verdi..

Bunun üzerine ben kendi imkanlarımla o meşhur markayı temin ettim ve kullandırdım...eşim 3. dozda hızla iyileşmeye başladı.

Bu olayı CİMERE-SAMİME konu edecektim...sonra başka işler çıkınca unutuldu.

olay bu...
    Kardeş antibiyotiği reçete olmadan vermediler bana.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,891
     Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Kardeş antibiyotiği reçete olmadan vermediler bana.
    Çıkan yönetmelik geregi recete olmadan vermezler..Ama.......
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    birşey gördüm, dikkat çekmek istedim.
    FDAX aydır yükselmiyorda, düşemiyorda (tam düşecek FDOW'u alıyorlar, FDAX düşemiyor )
    fdax 15 likte
    03.08 de alt bolingerden kurtulup AL vermiş
    08,08 de alt belingere ikili dibe gelmiş, tekrar yukarı gitmiş
    şuan itibariyle bolinger iyice DARALTILMIŞ.. (malumunuz dar bolinger KARAR VERİLİYOR demektir )
    ALT 15800 de..
    kritik 1-2 gün daxta
    iyice satıp, alt bolingeri aşağı açarak 15800 altında yeni oyun yeri belirlemezlerse (ki; bence belirlemezler ), burdan 3 lü dibide yaptık deyip yukarı dönme ihtimalleride vardır
    bilginize
    NOT : haftalık bolingeride o kadar daraltmış ki: '' yükselmesekte, düşürmeyiz gardaş dax'ı.. buyrun basabilen bassın'' diye bağırıyor boğalar piyasaya
    1- ) -65 ten +10 a

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    petkim vadeli kötü (cuma günkü tavana göre )
    vadeli 30 lukta 862700 var radarda, becerebilirse onu almaya çalışacak gibi
    lönkler 862700 flat... 5000 sabah sabah ABV

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Çıkan yönetmelik geregi recete olmadan vermezler..Ama.......
    Benim boğazdanda irin akıyor bu aralar. Salgın sanırım. tuzlu suyla gargara yapıyorum, açılıyor.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

BAnkaların sabah sert çıkışı.. öğleden sonrasına short girmeyi özendiriyor..

8. Bakın bakın ne dicem, bakın bakın ne dicem

Sayfa 345/1004 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •