Sayfa 345/602 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Katılıyorum , herhalde bu hareketlerin nedenini en son biz öğrencez.. kredili işlem yapmamak konusunda da etrafımdaki herkesi her zaman uyarırım.. kesinlikle bu tip işlem yapmamak gerek... Esma Hanım forumdaki emekleriniz için size de teşekkür edeyim ayrıca...
    Çelik Hoca da geldiği zaman değerli bilgileriyle bizi aydınlatmaya yardımcı olacaktır inşallah...
    Bende sizler gibi KY im ve yokluğun ne olduğunu halen yaşayarak bilirim.Dualarda yer bulmak adına çaba sarfediyorum.Umarım küçükte olsa birkatkımız oluyor.Elimden geldiğince objektif olmaya ve bilgim dahilinde katkı sunmaya çalışıyorum.Her serferinde Celik hocama müteşekkir olduğumu bana katkıları çok olduğunu söylerim.İyilikte yarışanlardan olmak için çaba sarfedenlerden olmaya gayret edeceğiz.Bende sizlere teşekkürlerimi sunuyorum kardeşim.

2. fİBO 1.618 OLAN 1508 HALEN ÖNEMİNİ KORUYOR.YARIN BU SEVİYENİN ALTINDA KALMAYA DEVAM EDERSE TEKRARDA 1430 LARA İNEBİLİR.bOLİNGER BANTI YATAYDA BİR GÖRÜNTÜ VAR AĞIZ AÇISI HALEN GENİŞLEMEDİ.KARARSIZLIK VAR.FİYAT ALT BANDTA OLMASI RISKLİ VE ACİLEN ALT BANDI DESTEK YAPIP 1508 ÜZERİ ATARSA NEFES ALIRIZ. Haftalıkta ve Günlükte Rsı yükselen trendin alt bandına değmiş durumda.artık bir dönüş sinyalı gelmeli...
    saatlıkta Tiılson 1490 üzerinde kalmalıki 1508 hedefte olsun.Rsı yeteri kadar düşmüş.İnşaallah güçlü alışlar gelir hep beraber rahatlanırız.

Bu düşüş normal kağıt değişimi var ve çok açık gözüküyor endeks 30 BIST banka yeşil

Kumar oynanan temeli olmayan fk 150 defter değeri pddd 10 12 kat olan kağıtlardan çıkış sağlam kağıtlara giriş var.

En sonda Sasa hektas yazayım 2 li tepeye gidiyor sonu malum

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Bu düşüş normal kağıt değişimi var ve çok açık gözüküyor endeks 30 BIST banka yeşil

Kumar oynanan temeli olmayan fk 150 defter değeri pddd 10 12 kat olan kağıtlardan çıkış sağlam kağıtlara giriş var.

İnşaAllah dediğiniz gibidir .Başka kötü bir durum olmasında.Kabulumuzdur.....

5. Endeks 1431 lere tekrar gelirse ikili dib oluşur ve buradan güçlü bir çıkşla 5. dalgayı 1620 lere dek götürürler inşaAllah.

Kötü birşey yok zaten bu THY Tüpraş Bim koç sahol mesela 5.5 dan Petkim'in %10 unu alan vatandaş bunlar en az su anki fiyatlarını ikiye katlayacak ama temeli olmayan ve eserinin çok üstünde kagitlarda kumar oynayan ky. Orda hapis kalacak yada kaldi

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku

Aynen katılıyorum mükemmel bir tespit yeni zirve banka endeksi ile olacak bencede.Günlerdir belirtiyorum zaten.Sonrası malum bunu Çelik üstad da belirtti ve bekliyor bankalar tavana yakın yükseldiği günlerde esas düzeltme başlayacak ona yakalanan çok zaman kaybeder trade imkanı ortadan kalkar uzuncu olur.Uzunda kaybeder mi elbette kaybetmez.Ama tüm yan tahtaları kumar oynanan temeli olmayan şirketler olarak nitelendirmekte yanlış bana göre.Çok primsiz hisseler mevcut özellikle Çelik üstadın yıllık listesi cazip hale geldi ve daha da gelecek o listeden alım için beklediğim endeks seviyeleri 1200-1300 aralığıdır.Herkese bol kazançlar.YTD...

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku

2020 yılı içerisinde ve bu yıl dolar bazında tarihi zirve görmüş kağıtlar var.. POLHO topiğinde birisi '' POLHO' da ne işiniz var? '' diyerek zirve yapmış kağıtlardan birini gösteriyor. At izi, it izine karışmış vaziyette... Çok ağır bir çalışma şekline girilmiş. Bir yandan endeks sebep gösterilmeden aşağı sürülüyor diğer yandan sosyal medya-forum gibi mecralardan yayın yapılıyor...

Sayfa 345/602 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •