Sayfa 346/804 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    İnşallah bu ay ki beklentim usd bazlı ay kapanışında macd kestirmesi hazırlık onun İÇİN sanki ondan sonra yallah üst banda hele doların ülkede artacağı beklentimi de üstüne koyarsam 😵
    Hc dur sakin ol. Şirketin ana faaliyet konusu haricindeki diğer iki kolda gelecek vaattemesi gayet güzel. Bu patentler ileride daha bir başka hal alacak. Buluşlar hammadde bağımlılığıni dahada azaltacaktır. Umarım iki hanelerde artık kalıcı olur ki önceleri hisse düşsün istiyordum artık istemiyorum 2 hane psikolojisi iyi geldi artık temettü agirlikli temettü25 de kalıcılığını saglastirsin istiyorum, temettüsü de 2 haneli de iyi olur belki kimbilir. Hayırlısı olsun. Ytd.

2. yarın biraz dayak yiyebiliriz

3.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    yarın biraz dayak yiyebiliriz
    Oh oh dayak iyidir. Dinlenme olabilir hacim çok yüksekti bugün. Yeni kanal eski kanal çift haneler kısa mi uzun mu kalacak bakalım. İstedik ya bir kere olmaz mı tahtaci bu. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Oh oh dayak iyidir. Dinlenme olabilir hacim çok yüksekti bugün. Yeni kanal eski kanal çift haneler kısa mi uzun mu kalacak bakalım. İstedik ya bir kere olmaz mı tahtaci bu. Ytd.
    Dayak cennetten çıkmadır.
    yalnız biliyorsun spenc hocam bizi geçen sene eşşek sudan gelinceye kadar dövmüşlerdi.

Benim açımdan trend devam ediyor. bu yüzden küçük düzeltmeler olacaktır ve normal karşılarım.
    Bilanço sonrası sert düzeltme de gelebilir. heyecan yapmamak lazım

5. Gün içi düzelterek gitti bugün dayak şeklinde olmasa da düzeltme daha iyi olacaktır

6. Ancak eskisi gibi bilançodan önce derin düzeltme beklemiyorum zira verenlere alttan aldırmak istemeyecektir

7.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Dayak cennetten çıkmadır.
    yalnız biliyorsun spenc hocam bizi geçen sene eşşek sudan gelinceye kadar dövmüşlerdi.

Benim açımdan trend devam ediyor. bu yüzden küçük düzeltmeler olacaktır ve normal karşılarım.
    Bilanço sonrası sert düzeltme de gelebilir. heyecan yapmamak lazım
    Hiç düşmez dediğimiz anlarda inanılmaz noktalara düştü belki de hiç bu kadar olur mu dediğimiz rakamlara gelmesi dileğiyle. Lakin şunu soyleyebilirim o dayaklari yedigimiz doğru, bizi şu ortamda güzel bir portföy sahibi yaptı. Ceo her açıklamasından sonra dayak şiddeti artıyordu hatırlarsan. Ama dedikleride bir bir gerceklesti. Neyse dusururlerse son aldığım yere kendileri bilir, bunda yaşadıklarımı hiç bir hissede yaşamadım bu da bir gerçek. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Lakin şunu soyleyebilirim o dayaklari yedigimiz doğru, bizi şu ortamda güzel bir portföy sahibi yaptı. Ytd.
    Bu söylediğinize %100 katılıyorum.
    Yalnız hissede hikaye bitmeyecektir diye düşünüyorum. Çünkü CEO'nın bir tane daha KORDSA ortaya çıkartacağız şeklinde söylemi var.
    Daha büyük satın alma hikayeleri sindire sindire gelirse uzun yıllar ekmek yedirir. Sabır gösterene tabi.
    Bu arada hisse ile ilgili biraz farkındalık artsa da çok fazla yorum yok. Bir kısım yatırımcı fark etti ancak hala taksiciler, esnaf vb. farkında değil
    Şu anda hala yeterince konuşulmadığı için bir yandan da memnunum aslında.
    Şirket büyüklerin hedefinde gibi...

Sayfa 346/804 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •