Sayfa 347/584 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 4672 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    2024'te dolar alan yaya kalacak
    Faiz ve borsa idare edecek demişler.
    https://www.odatv4.com/ekonomi/borsa...azdi-120027414
    bu yazıya inanan ağır salaktır

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu lafı en son duyduğumda dolar 3 e katladı.

3.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Yok canım yanlış anlamam ne demek, birkaç yıldır hep ters işlemler yapıyorum maalesef, gerek fon olsun, gerek hisse ve gayrimenkul olsun, aldığım düşüyor, sattığım çıkıyor, ya hep tepeden alıyorum ya da yükselişleri kaçırıyorum, mesela yazın tepeden kozal ve sasa ve hektas aldım, düştükçe almaya devam ettim aylardır epey yüklü bir zararda bekliyorum, endekse 8300 den düzeltme gelir diye hisse fonların çoğunu sattım orası çıktı, geçen sene dzm fondaki doları satıp gayrimenkul aldım şimdi satsam zarar ediyorum zaten satılmıyor da, dahası da var da neyse artık. yani maddi açıdan mutluluk bana haram olmuş ama sağlık olsun
    Maalesef bir çok kişi sasa hektas tuzağına düştü. 20 30 kat yükselmiş hisseleri almak büyük risk. Düştükçe almak riski daha da büyütüyor. Buradaki arkadaşlara sorsaydınız büyük çoğunluğu almayın derdi diye düşünüyorum. Ben de zamanında bu tuzaklardan birine düşmüştüm. Ne hissettiğinizi anlıyorum. İnşallah zararınızı çıkartırsınız.

4.  Alıntı Originally Posted by SNOOPY Yazıyı Oku
    kkm'deki insanların neden çıkarmaya kalkıyorlar o zaman
    bırak yaya kalsınlar devlet bu insanların portföy yöneticisi mi ki dert ediyor..?

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    döviz veya döviz bazlı enstruman almanın bundan daha önemli işareti olamaz. bunlar ne diyorsa tersini mutlaka değerlendirmek gerekir. aklında yoksa bile acaba diye incelemeye almak gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bu yazıya inanan ağır salaktır
     Alıntı Originally Posted by SNOOPY Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    döviz veya döviz bazlı enstruman almanın bundan daha önemli işareti olamaz. bunlar ne diyorsa tersini mutlaka değerlendirmek gerekir. aklında yoksa bile acaba diye incelemeye almak gerekir.
    Evet forum ahalisi olarak aksi görüşteyiz.
    Umarım haklı çıkarız diyecem ama öyle olursa yani döviz patlarsa zararını biz çekeceğiz, geleceğimiz yanacak.
    Haksız çıkarsak eldeki döviz bazlı enstrümanlar elde patlayacak.

Enflasyon insani seviyelere inmeden bize rahat yok.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Evet forum ahalisi olarak aksi görüşteyiz.
    Umarım haklı çıkarız diyecem ama öyle olursa yani döviz patlarsa zararını biz çekeceğiz, geleceğimiz yanacak.
    Haksız çıkarsak eldeki döviz bazlı enstrümanlar elde patlayacak.

Enflasyon insani seviyelere inmeden bize rahat yok.
    ne zaman memur sayısı azaltılacak belirli kurumlar dışında memur alınmayacak denilmeye başlar ve bu sözde kalmaz uygulamada gözlerimizle görürüz o zaman belki tl ye geçme düşünülebilir kamuda çok büyük tasarruflar görülmeden ben öyle yok link kopmuş yok oksimoronluk gibi süslü kelimelere kanmam

8.  Alıntı Originally Posted by SNOOPY Yazıyı Oku
    Borsa 8 e katladı. Altın 5 e katladı. Herşey birbirini katlıyor. Kim kimi katlarsa.

Sayfa 347/584 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •