Onemli Gunler Banner
Sayfa 347/1012 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    bunların amacı tek devlet , tek bayrak , tek millet , tek dünya için. bence
    İnsanlar da köle.

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    öldürülmüş çocuk falan da mı görmedin kamil.
    Görmem mi.
    Haklısındır. Ama bir hata yaparsın 40 kez haklı olsan da fayda etmez. Emin ol ki iki tarafta da çocuklar ölüyor. Diyorum ki; öldüreceksen adam gibi yap bu işi. Oraya barış festivaline gelen bir kadını çıplak halde göstererek değil. Sen bana bir yumruk atarsan ben sana 2 yumruk atarım. Ama sen bana uyurken bir yumruk atarsan ben silkelenirim ve sana yumruk atmakla kalmam kolunu bacağını kırarım. Yaşadığımız olay aynen bu.

3.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    bunların amacı tek devlet , tek bayrak , tek millet , tek dünya için. bence

Bill Gates i ithal ettik zaten bodrum çevrelerinde çok arazi almış otomatik T.C vatandaşı olmuştur.Sırada Elon Musk da var otomobil fabrikaları açacak o da geliyor.Mevlana ne demiş Gel gel yine gel kim olursan ol yine gel bizim dergahımız umutsuzluk dergahı değildir.Bin kere tövbeni bozmuş bile olsan yine gel.Allahın sevgili kulu Hz.Mevlanaya güvenmekten başka çaremiz yok vardır bi bildiği.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Bill Gates i ithal ettik zaten bodrum çevrelerinde çok arazi almış otomatik T.C vatandaşı olmuştur.Sırada Elon Musk da var otomobil fabrikaları açacak o da geliyor.Mevlana ne demiş Gel gel yine gel kim olursan ol yine gel bizim dergahımız umutsuzluk dergahı değildir.Bin kere tövbeni bozmuş bile olsan yine gel.Allahın sevgili kulu Hz.Mevlanaya güvenmekten başka çaremiz yok vardır bi bildiği.
    sonumuz filistin gibi olmaz inş..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yok be emre sistem şimşek+merkez bankası+araplardan para bulma+ekonomik anlamda atılacak adımlar+ yabancı fonlarla bakın biz değişiyoruz toplantıları vs derken bu seneryo ile biraz biz biraz yabancı fon onlar çıktı alacağını alıp büyük ihtimal arap olabilir.Elimizde ismi yabancı olan bofa ama aslen sistemin makinası kaldı ,
    dün 3.5 milyar alacan bugun 2.5 milyar satacan
    dün kredili ve şortçuları sıkıştırdılar bugunde dünkü piyasanın sağlamasını yapıyorlar , ama unutmayalım çok şey yabancı gelecek beklentisi fiyatlara önceden girdi yeni hikaye olmadığı için indir bindir pıst 100 çalışsın hikayesi.
    Biliyorum
    Dalgasına yazdım..
    Bizim yatırımcı profili şimdi kuyumcudan altın almaya gitmiştir

6. Ümit Doğan
    @tsumut71
    ·
    3s
    Şimdi İsrail düşünsün.
    Alıntı
    Boşuna Tıklama
    @bosunatiklama
    ·
    5s
    Cübbeli Ahmet: “Evliyalarımız Gazze'ye indiâ€

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Enerji sektörüm seviyorum seni. Aylardır silkeleyerek gidiyorsun Mehmet Şimşek abinin demeçleri ile O sektörün palası odur...
    Yıl sonu fiyatlamalar ne olacak acep....

8. Bofa kime satiyon bu mali??? Dun satanlar aptal mi bugun ustten aliyor? Burada bir bit yenigi var karsilikli bir kurgu var.

Sayfa 347/1012 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •