Sayfa 348/1009 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    ..chp nin devri sabık yapmıyabileceği endişesi ile iktidara karşı bilenmiş olan cem uzan a oy veririm demiştim.
    Adam iki gunde bir 418 Milyar dolari kurusuna kadar getirecegim diyor.

Devri sabik yaratmadan nasil getirecek diye dusunecek zeka sahibi olmak lazim tabiki.

Siyaset lafla olmaz.Hele iktidara gelsin dediğini yapsın ben özür dilerim.Yeniden refah dün ne diyordu bugün ne yaptı,bahçeli dün ne diyordu sonra ne yaptı,erdoğan seçilene kadar neler diyordu sonra neler yaptı.KK için de çok şey yazarım da şu anda zamanı değil.Seçimde onu seçelim de sonrasına bakarız.Zaten seçilemezse yandı.

Devri sabık konusunda da çok şey yazarım da şu anda bu konudaki bir tartışma kk yı yıpratır.En azından bazal bir zeka bu kouyu tartışmaya açmaz.Ama daha önce dediğim gibi herkeste olacak diye bir şey yok.Benim için bu konu kapanmıştır.Başkanlık için benim de tüm sülalemin de oyları kk ya inşallah dediğini yapar.

Bu arada kanadalılar bizde oy kullanabiliyor mu.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    En azından bazal bir zeka bu kouyu tartışmaya açmaz.Ama daha önce dediğim gibi herkeste olacak diye bir şey yok.
    Konuyu tartismaya acan sizsiniz.

Zeka gercekten herkeste olmuyor.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Boyna bunlari yaziyorsun, adam olsan cevap yazacagim da, degmiyecek.

Gecenlerde yazmistim, deveden gecilmiyor diye.

Aileden CHP'liyiz deyip Uzan'a oy verecegim diyen mi ararsin, Ekmel'i bir turlu unutamayan mi.

CHP ve ortak muhalefetin ihtiyaci yok sizin gibilere.

Verin MHP'ye gitsin. Hic yoksa ilerde, ben o secimde AKP'ye oy vermedim diye gort gort gezinirsiniz.
    ..............

Great Reset aslında Ülkenin kurtuluşu için hem gerek hem de yeter şarttır ..Great Resetin nasıl olacağını da hepimiz çok iyi biliyoruz ama Eski Derin yapılar olsa buna izin verirlerdi şimdiki derin yapı buna müsaade eder mi!!!!!!!!!!!

Tekraren yazayım mevcut sistemde önemli olan başkanlık seçimi acil ve hayati olan o.Parlemento da önemli olmakla beraber mevcut aritmetikle asıl önemli olan başkanlık seçimi.Millet ittifakı veya başka bir ittifaka oy vermekte sakınca yok,cumhura verme de kime oy verirsen ver.Bu noktada akılcı politika birbirne ters görüşte olan insanların hoşgörlü olması.İyi partili hdp liyle hdp li iyi partili ile nasıl aynı görüşte olsun ,ya da chp li temel analizde deva veya saadetle nasıl aynı fikirde olsun,önemli olan tüm hassasiyetleri bırakıp amasız fakatsız kk ya oy vermek.Başkanlıkta oy bölen oğan ve ince çok tehlikeli asla ikinci tur düşünülerek onlara oy verilmemeli.

Sayfa 348/1009 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •