Sayfa 349/1078 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Rica ederim Sn. T/A, cuma gününden itibaren AdanaC de bir operasyon başladı ama şimdilik diğer çimentolara etkisi yok gibi
    Artık çimentoların da vakti geliyor...

Hepsi sırasıyla gidecektir...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hosting firması yine sıkıntı çıkartıyor. Verileri yükleyemiyorum. Sorunu çözerlerse yüklemeye başlayacağım...

Şimdilik sorun düzeldi ve yüklemelere başladım.

Tablolar yüklendi ve grafikler de yükleniyor...

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Artık çimentoların da vakti geliyor...

Hepsi sırasıyla gidecektir...

Benim aklımda borsada ralliye en son çimentolar katılır ve ralli biter diye bir şey kalmış

Bakalım yaşayıp görelim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Forumda ben alıntı yapamıyorum. Sorun bana mı özel yoksa genel mi?

Cepten alıntı oluyor ama bilgisayardan olmuyor!!!

Şu anda yine grafiklerin açılma sorunu var. Dün düzelttikleri hatayı bugün başka bir hatayı düzeltmek için yeniden bozdular. Yurdumun insanının yaptığına bak. Biz bu kafayla bir adım ileri gidemeyiz. Herşey geçiştirme olmuş...

Düzeltirler inşaAllah.

Sağ tıklayıp yeni sayfada açarak grafikleri görebilirsiniz. Kusura bakmayın benim dışımda olan hatalar...

6. adana çinemto da ki hareketin altında galip var gibi dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Forumda ben alıntı yapamıyorum. Sorun bana mı özel yoksa genel mi?

Cepten alıntı oluyor ama bilgisayardan olmuyor!!!

Şu anda yine grafiklerin açılma sorunu var. Dün düzelttikleri hatayı bugün başka bir hatayı düzeltmek için yeniden bozdular. Yurdumun insanının yaptığına bak. Biz bu kafayla bir adım ileri gidemeyiz. Herşey geçiştirme olmuş...

Düzeltirler inşaAllah.

Sağ tıklayıp yeni sayfada açarak grafikleri görebilirsiniz. Kusura bakmayın benim dışımda olan hatalar...
    Böyle hatalar bazen geçmişi silince düzeliyor Sn. T/A bir deneyin isterseniz
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8.  Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    adana çinemto da ki hareketin altında galip var gibi dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum..
    Bizzat Metro var, adamlar istedikleri kağıtta at koşturuyorlar, bedava peynir sadece fare kapanında olur

Sayfa 349/1078 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •