Sayfa 35/47 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 273 - 280 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Pes doğrusu yine aynı hissedeyiz
    ha pkartta devam
    aynen ortak..hayirlisi diyelim..

elime ne geçerse artik tmsn almaya gidecek sn ziko...bu ay yoğun bir şekilde almayi düşünüyorum...hisse hakkinda bana göre her düşüş alim firsati..şirket gözümde lig atlamiş durumda...5 tl den beri takip ediyorum tmsnı..bu fiyatlardan almak nasip oluyor...16-18 tl arasi maliyetlenmeyi düşünüyorum ağirlikli olarak spek izin verirse..

3. Haber gelmeden %2.5 aniden yükseldi yarım saatte. Haber gelince realize edildi

Bariz insider var. fuardan sipariş çıkmadı henüz. İnşaallah çıkar. Rtabl da yoğun gündem var, orada biraz para kazanıp geri dönerim tmsn'ye. Nasipse Ekim sonu yine bu civarlardan tekrar alırım tmsn.

Bereketli kazançlar dilerim
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

ziko yillarin ustasi nikim çok diskalifiye olduğu için tanimazsin..eski niklerim efsaneydi forumda mutlaka bilirsin...tmsn tank hikayesi başladiğinda 7 tl lerde niye almadiysam..

Bilmez olurmuyuz xxtrader.
    Efsane şekilde 2,75 tlden bağıra bağıra gübre satışların vardı hiç unutmam.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    ziko yillarin ustasi nikim çok diskalifiye olduğu için tanimazsin..eski niklerim efsaneydi forumda mutlaka bilirsin...tmsn tank hikayesi başladiğinda 7 tl lerde niye almadiysam..

6. SPEEEK bırak bu işleri

Devam

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Burası bir zamanlar dutluktu diyeceğim

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 35/47 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •