Sayfa 35/298 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2380 madde; 273 - 280 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. burası sakin başka yerlerde oldukça hızlı meşhur mardinli çoğalttılar 2 kisi üçü alın diyor biri ikisi almayın diyor spekler buralarda dolanıyorlar dikkat edin derim bu şahıslar hakkında sikayette bulunduk bakalım ne olacak burada mardinliyi bilenler çok sövmesin adam sürekli çoğalıyor aman

2. Mardinli mardinli ne bu amma kafayı yemiş insanlar var ya başka biley bilmez misiniz siz.kağıt neden satış yiyor ne oldu zarar mı ediyor iflas mı var onu açıklayın birakın boş işleri

3. kim satıyor zannediyorsun 1,86 1,87den alanlar mı yoksa 1,77 -1,80 den alıp kar yaptığını zannedenlerin mi sattığını düşünüyorsun senin dünyan küçük kalmış bu alemde baskı kuran bu şahıs bu hissede bunu bil yeter

4. Tipik sanel hareketi 1.87 yapar basar aşağı 1.82 ye beş kademede adam sövüşleme başka bişe yok hep soygun hep soygun

5. Hepinize selamlar arkadaşlar; şu borsanın tarihi rekorlar kırdığı bu zamanda bu hissenin hali gerçekten içler acısı, borsa gerilediğinde kim bilir ne duruma düşecek.? Yazık yani bırak bu hisseyi paramı sakıza yatırsaydım %2-3 yapardı 1,5 senede günah ya bu kadar insana; ne kadar bunun durumunda hisse varsa bir yerlere geldi toparladı bu hissede bırak toparlanmayı 1,5 senede hiçbir iyi haber bile yayınlanmadı anlayamıyorum çıksınlar artık borsadan yeter insanları enayi yerine koydukları. Benim artık üzülmekten çok gücüme gidiyor, kaldıramıyorum bütün bu olanları batma da batırmıyorlar ki kapatalım ekranı bakmayalım hep muallak, hep muallak Allah bu işte parmağı olanları bildiği gibi yapsın; yinede beddua etmek istemiyorum. Hep bir şeye inanmak istiyor insan çıkabilir diye ama sahipleri en başta şirket değer kazansın istemiyor ki bende anlayamıyorum neden ama neden sürekli hisseyi kendi elleriyle aşağıya basıyorlar bıkmadılar mı artık hissenin bu durumundan. Dediğim gibi 1,5 senedir hissenin hiçbir anlamlı hareketini görmedim; şimdi çıkacak birkaç arkadaş bist 30 hissesi alsaydınız yoksa böyle ağlarsınız işte diye ama benim derdim bu değil parayı aştı artık farklı bir durum var merak var amaç ne diye. Yoksa buradaki param yokmuş gibi davranıyorum, en kötüsüne hazırım zaten buyursun taşısın o noktaya da hisseyi görelim neresiymiş en kötüsü yok ama ona da izin vermez bunlar. Spk görmüyor mu ortaklardan 2,25'den alınan hisseler nerelerden satıldı sözde nasıl müsaade ediliyor acaba nerede borsanın güvenliğini sağlaması gereken Spk yok ama hisse çıksın hemen devre kesici hemen brüt takasa alımı sağlanır neymiş küçük yatırımcı korunuyormuş dediğim gibi 1,5 sendir en azından kendi açımdan konuşayım beni hiç mi hiç korumadı, koruyacağa da benzemiyor; Allah yardımcımız olsun anlayacağınız. Bütün yazdıklarımı moral bozmak açısından yazmadım sadece içimi boşaltmak istedim; canını sıktığım varsa affola ve yazım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. İyi günler, hayırlı haftalar dilerim.

6. aracı kurumla ortak ky'i bu tuzaklara düşüren MARDİNLİ var diyoruz hala anlamamakla neden israr ediyorsunuz bunlar böyle ortalık hisselerinde kafalarına göre alıp satıyorlar şirket ve patronların sesi bile çıkmıyor büyük ihtimal onları bile yemliyor olabilirler yoksa kim kimin malına bu kadar çöker ne kadar baskı kursa boş elimizden geleni yapıyoruz yapacağız

7. Başkan sen kimsin bi açıklarmısın mardinli nin adamımısın değilmi sin anlamadım gitti . Birde kimle çalışıyorsunki elinden geleni yapıyorsun . Sen bu işin neresindesin gücün ne ? Küçük yatırımcı aldikça bu hisseden birsey olmaz. Mardinli denen kişi getirdi soktu adamları rezil etti tahtayı da ky da . Allah ıslah eylesin

8. Batak hisseler dahi çıktı .

Sayfa 35/298 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •