Onemli Gunler Banner
Sayfa 35/1019 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. Erdoğan: buda bizi teğet geçecek.

Gelinin teyzesinden 5 i bi yerde.kayicosundan trabzon burmasi
    Dududan da Q8 audi 1.5 tsi Quattro.

3. sigaraya zam gelmiş bir tantana bir tantana sosyal medyada ben içmiyorumda (2 yıl önce bıraktım) 50 tl olmuştur herhalde dedim 21 tl olmuş .para değil .millet para yok diyor marketlerden çiçekyağlarını 100 tlden 2 2 götürüyor nerede yok bu para ?

iphone için akasya avm de 200 metre kuyruk oluyor neymiş haklıymışlar ,zam gelir endişesi ile korumaya alıyorlarmış kendilerini
    koruma altına almak için uğraşa bak iphone 12 -13 için ..

brekaing bad seyredeyim dedim 1.bölüm de daha ilk 15 dakikada adam ambulanasa biniyor yalvarıyor nolur indir beni sigortamın kapsamı geniş değil diyor ...daha sonra 15,68 usd harcamış karısı ile kavga ediyor karısı bu karttan yapmayacaktın o harcamayı diyor ..filmler hayattan alınnan kesitlerdir ben öyle bakarım . bizde 15,68 tl yi kredi kartından neden harcadın diye sorgulamayan %80 nüfus olduğu müddetce her şey olabilir ekonomik bağlamda ..iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır demişler .

valla gund sonuna kadara haklı para fışkırıyor .hemde öyle böyle değil .

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    sigaraya zam gelmiş bir tantana bir tantana sosyal medyada ben içmiyorumda (2 yıl önce bıraktım) 50 tl olmuştur herhalde dedim 21 tl olmuş .para değil .millet para yok diyor marketlerden çiçekyağlarını 100 tlden 2 2 götürüyor nerede yok bu para ?

iphone için akasya avm de 200 metre kuyruk oluyor neymiş haklıymışlar ,zam gelir endişesi ile korumaya alıyorlarmış kendilerini
    koruma altına almak için uğraşa bak iphone 12 -13 için ..

brekaing bad seyredeyim dedim 1.bölüm de daha ilk 15 dakikada adam ambulanasa biniyor yalvarıyor nolur indir beni sigortamın kapsamı geniş değil diyor ...daha sonra 15,68 usd harcamış karısı ile kavga ediyor karısı bu karttan yapmayacaktın o harcamayı diyor ..filmler hayattan alınnan kesitlerdir ben öyle bakarım . bizde 15,68 tl yi kredi kartından neden harcadın diye sorgulamayan %80 nüfus olduğu müddetce her şey olabilir ekonomik bağlamda ..iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır demişler .

valla gund sonuna kadara haklı para fışkırıyor .hemde öyle böyle değil .
    Dün burada arada yazdım kaynadı..
    80 metre kare ev boşalmış..
    5500 den çıkan kiracı..
    Ev sahibi 11.000 istiyor..
    10K ya hemen şimdi diyen var mış..Reddetmiş..
    10-11 tl arasına getirip fışşşşkırtacaklar dedim di..
    13 14 arasındayız..
    Bu gidişle 14 15 16 gidecez gibi duruyor..
    Dolar gittikçe herşeye zam geliyor..
    Herşeye zam geldikçe para fışşkırıyor...

Valla iş hakkaten tuhaf bi yere gidiyor..
    Ülkede mal mülk dolar altın sahipliği çok yüksek..
    Dolar yükselince bu kesimler inanılmaz zenginleşiyorlar..

Misal 5500 geliri olan adam bir anda 11K ya çıkardı gelirini.

Adım gibi eminim o adamın 3 dairesi daha vardır..
    2 de arabası..
    Bankada da 100.000 doları..

Şimdi bu adam fışkırtmasında kim fışkırtsın..

Bu adam gider 3. arabasını da alır fiyata bakmadan..
    Gider en lüks lokantada da yemeğini yer en baba otelde de kalır..
    Bunun harcadığı para alt kesimlere yayılır..

Bunu zamanında açıkladım idi..
    AKP nin politikası bu..

AKP elinde para tutan adama düşman..Zamanında RTE söyledi idi..TL tutmayın ev alın araba alın altın alın diye..
    Ekonomiye sokun paranızı demişti..

5. Cadde de lüks saat satan bir tanıdık var..
    Satışlar nasıl dedim..
    Patladı dedi..
    1000 lerce dolarlık saatler yok satıyo dedi..
    Coin den dolayı parayı katlayan çok insan varmış..
    Bilemiyorum...Öyle dedi ama..

6. oran yok bari WC kağıdı kaliteli olup da fiyatı uygun hangi marka kaldı yok mu kampanya onu stoklayalım

zaten reyiz stokculara el attı mallara el koyacakmış çok çok wc kağıdından oluruz.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    oran yok bari WC kağıdı kaliteli olup da fiyatı uygun hangi marka kaldı yok mu kampanya onu stoklayalım

zaten reyiz stokculara el attı mallara el koyacakmış çok çok wc kağıdından oluruz.
    Ceviz yaprağı.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 35/1019 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •