Sayfa 35/992 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 273 - 280 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Hangi hedef bu sayin terenova54 . Biraz daha anlatırmısınız. Teşekkürler.. .

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sarpli_feluka Yazıyı Oku
    hangi hedef bu sayin terenova54 . Biraz daha anlatırmısınız. Teşekkürler.. .

Sm-g935f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kısa sürede 14 leri görücektir. Arkadaşim. Halil hoca bunu boşuna uv portvöye eklemedi yeni bir egeen geliyor arkadaşlar bilginize.

3. Bu yeni egeen söylemleri gerçekten çok sıkıcı. Parsan kendi şahsına münhasır borsanın köklü ve güçlü firmalarından biridir. Yeni egeen gibi söylemler ancak bu kağıdın önünü tıkar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Aynen katılıyorum ben bu seneti 13 yıldır tutuyorum bütün bedelsiz bedelli olarak yararlandım tamam borsanın nadide sağlam çok iyi bir şirket Ama Ege endüstri ödenmiş sermaye 3 milyon küsur parsan ödenmiş sermayesi 77.100 milyon Ege endüstri fiyatına hiç gitme şanssı olmaz o fiyata giderse çarp bakalım parsının ödenmiş sermayesi ile karşınıza devasa bir değer ortaya çıkar onun için biraz mantıklı olmalısınız
    Bilipte konuşmak gerekir yatırımcı arkadaşları gaza getirmeyelim asla yatırım tavsiyesi olamaz

5.  Alıntı Originally Posted by Adalet Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum ben bu seneti 13 yıldır tutuyorum bütün bedelsiz bedelli olarak yararlandım tamam borsanın nadide sağlam çok iyi bir şirket Ama Ege endüstri ödenmiş sermaye 3 milyon küsur parsan ödenmiş sermayesi 77.100 milyon Ege endüstri fiyatına hiç gitme şanssı olmaz o fiyata giderse çarp bakalım parsının ödenmiş sermayesi ile karşınıza devasa bir değer ortaya çıkar onun için biraz mantıklı olmalısınız
    Bilipte konuşmak gerekir yatırımcı arkadaşları gaza getirmeyelim asla yatırım tavsiyesi olamaz
    ardakadaşlar ben sanırım kendimi yanlış ifade ettim karlılık ve yatırımlar bakımından çok iyi yerlere gidiceğine eminim. yatırımlar acısından dedim. yoksa şirket zaten yükseliş trendi belli senede 2 hareket yapar bu hareketle %30 olarak olur genelde bende çok uzun süredir elimde taşırım beklemeye de devam ediyorum kafamda gerçek fiyat olan 50 tl var orya gelmeden vermem sürekli alırım.ayrıca arsa olayıda snırım bonus olucak. hayırlısı allahtan nasıbimzde kımetimizde varsa hep birlikte dedğim rakamları görürüz ınşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
    bu kadar siddetli bir cikisin haberi var mi arkadaslar..

7. Inisede geçti namissiz...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sarpli_feluka Yazıyı Oku
    ınisede geçti namissiz...

Sm-g935f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    belki eski fabrika arsasının satışı olabilir arkadaşlar durun bakalım arkadan ne çıkıcak.

Sayfa 35/992 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •