Onemli Gunler Banner
Sayfa 35/124 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Aynen paylasmis oldugunuz talep numaralari arasinda ucurum var.
    Talebi iptal edip öğleden sonra tekrar gireceğim. talep numarasını tekrar paylaşırım. Zaten eğer bu kadar azsa talep tamamı gelir hesaba. Ama yanlışlık olduğu kanısındayım.

2.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Başvuru formunda çıkıyor.
    Başvuru formundan kastınız nedir. Ben az mıktar denedim Ziraatte dekont var sadece dekontada boyle bır sıralama göremedim.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bir birinizi yemenize gerek yok herkesin görüşü farklıdır öyle bakmak lazım

burada yaptığım yorumlar hiç bir kimseyi bağlamaz sadece sadece beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    vakıf yatırım ayrı vakıfbank ayrı.. vakıfbanktan sabah 10.50 gibi girdim. 84 bin küsürdü.
    Bu da başka bir gariplik... Vakıf yatırımdan sadece 850 kişi talep ederken bankadan 84bin mi...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Başvuru formundan kastınız nedir. Ben az mıktar denedim Ziraatte dekont var sadece dekontada boyle bır sıralama göremedim.
    Ziraat mobilden yatırım hesabımdaki likit fonu teminat olarak gösterip talep girişi yaptım, en son onay aşamasında bilgileri kontrol ettiğimde sıra 104 bin küsürdü.

6.  Alıntı Originally Posted by Oxy Yazıyı Oku
    Bu da başka bir gariplik... Vakıf yatırımdan sadece 850 kişi talep ederken bankadan 84bin mi...

gariplik yok hocam normal. Ziraat - vakıf - halk bunlar kamu bankası ve memurlar maaşlarını burdan alıyor. ben açıkçası şuan 100 bin ziraat 85 bin vakıf sa 40 bin yapı kredi ise "bireysel başvuru sayısında" rekor gelebilir düşüncesindeyim.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Yarın elimizdeki hisseyi satsak T+2'deki parayla talepte bulunabiliyor muyuz Vakıfbank'ta?
    Olmuyormuş.

8. Bende talepte bulundum..talep durumuna bakılırsa önceki arzlardan farklı olmayacak. İnşallah tüm ky için hayırlı olur.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 35/124 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •