Onemli Gunler Banner
Sayfa 35/76 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 273 - 280 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Benim tahminim Ağa okadar malı hemen satıp boşaltması imkanı yok ky daldığınada inanmak zor . önce de n hepiniz gördünüz girdiği senetleri saymaya gerek Yok herkes yok malı boşaltı bir daha gelmez dediler ama o senetleri katlayarak götürdü onun için konuşmak gereksiz bir takas istedi k kimse atmadı herkes yorum yapıyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence aga suan bu kagitta hiçbirşey yapmadi birazcik dikkat cekti belki onumuzdeki ay hareket eder dort bes ky ile hicbirsey yapmaz sanirim oluraa ne ala olmazsa muaalla

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kaptaki habere gore yuzde 6.5 hissesi kalmis.yaklasik 2 milyon hisse yapar.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aga şuanda sattığı 3milyondam 300-400 bin tl kazandı aslında birçok kişi işlem yapıyor alıyor satıyor ama kimse yazmıyor
    Acaba sattığını yerine koyup yola devammı diyecek yoksa kalanlarıda verip başka hisseyemi yönelecek
    Bizimkisi sadece yorum

4. bugun 083 den 2.5 milyona takin mal satmis.82 ye emir yigip 83 den vermis.

5. dun 080 den cikmistim.bugun 83 e dusunce tekrar aldim.sonra saatlerce durunca işkillensemde hisseyi satmadim

6.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Aga şuanda sattığı 3milyondam 300-400 bin tl kazandı aslında birçok kişi işlem yapıyor alıyor satıyor ama kimse yazmıyor
    Acaba sattığını yerine koyup yola devammı diyecek yoksa kalanlarıda verip başka hisseyemi yönelecek
    Bizimkisi sadece yorum
    özgyoda ne yapti durmadan aldi.sartiklari herzaman aldigindan azdi

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

8.  Alıntı Originally Posted by halil0983 Yazıyı Oku
    özgyoda ne yapti durmadan aldi.sartiklari herzaman aldigindan azdi

Burda yarın belli olur bende birkaç kez aldım verdim bakalım alımlar tekrar devam edecekmi,buyük operasyon için müsait bir hisse ama yaparmı bilemeyiz neticede şuan bile acayip kazandı

Sayfa 35/76 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •