Sayfa 35/283 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2263 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,828
    Oynamasını bilmeyen kredi skipilatörler mi yerim dar diyenler mi yenim dar diyenler mi?
    iki mor bir mavi var bu denklemin çözüm kümesini bulan Christmas ne zaman başlar diye sormaz direkt 2023e girer
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Başlasın artık yeter bu kadar yatay hareket
    Haydi kınalı kuzum

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    benim düzeltme aralığı beklentim..

güncel USD..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,828
    Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetimi, Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan başkanlığında bir heyetle; sanayinin ihracata dayalı, sürdürülebilir ve nitelikli üretimi için yapılması gerekenleri paylaşmak üzere Ankara’ya gitti. Yeni İSO Yönetimi bu kapsamda dört bakanlığı ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu’nu ziyaret ederek sanayinin gündemini, yaşanan sorunları ve çözüme ilişkin önerilerini paylaştı.
    Ankara’da sırasıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati, Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i makamlarında ziyaret eden İSO Yönetimi, sanayinin gündemindeki en önemli konuları, ilgili bakanlıklarla paylaştı. Ankara ziyareti sırasında Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sayın Ziya Altunyaldız ile de bir araya gelen İSO Yönetimi, sanayi üretiminin önünün açılabilmesi için gerekli yasal düzenlemeler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Hisarcıklıoğlu’na nezaket ziyareti
    Ankara’da TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na da nezaket ziyaretinde bulunan İSO Heyetinde; İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ile birlikte İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İrfan Özhamaratlı ile Cemal Keleş, İSO Yönetim Kurulu Üyeleri Sultan Tepe (Sayman) Kemal Akar, Vehbi Canpolat, Celal Kaya, Hüseyin Çetin, Dr. Faruk Sarı ve Murat Çökmez yer aldı.
    Sanayinin ve sanayicinin içinde bulunduğu güncel konuların istişare edildiği ziyaretlerde, Türkiye’de ve dünyada yaşanan güncel ekonomik ve sosyal gelişmeler de değerlendirildi. Bakanlıklarla özetle şu konular üzerinde durularak önümüzdeki döneme ilişkin çözüm odaklı iş birliği beklentileri aktarıldı.

Dört bakanlıkla önemli sorunlar paylaşıldı
    İSO Yönetimi, Sanayi ve Teknoloji Bakanını ziyaretinde Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın güçlendirilerek yatırım kredileri için ana kurum haline gelmesi, Türkiye’de çip endüstrisinin kurulması, yeşil dönüşüm için teşvik modeli, Hazine ve Maliye Bakanını ziyaretinde finansmana kolay erişim için Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, Türk Eximbank ve kamu bankalarının sermaye yapılarının güçlendirilmesi, enflasyon muhasebesinin uygulanması, Ticaret Bakanını ziyaretinde Gümrük Birliği’nin revizyonu ve özellikle sürdürülebilirlik fonlarından Türkiye’nin de etkin bir şekilde yararlanmasının sağlanması ve Milli Eğitim Bakanını ziyaretinde de özellikle mesleki eğitim alanında yaşanan gelişmeler ve yapılan çalışmalar gibi pek çok konu başlığında sorun ve görüşlerini aktardı.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. bu hafta üçü bir yerdenin haftası özellikle bfrenin olmalı deh de kırbacı yersin haaaamendili salayıverelim gari.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Sayın mercek frenimiz yavaş hareket ediyor

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    güncel USD..

sn sevenhill BRYAT ve ALCAR'ın da USD grafiklerini paylaşabilir misiniz? teşekkürler...

8.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Sayın mercek frenimiz yavaş hareket ediyor
    aslında yavaş degil de turnikeden çok hızlı çıktı ama başı çekiyordu ama finişi egeene kaptırdı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 35/283 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •