Sayfa 350/891 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Hele bi İhlas Haber Ajansının halka arz haber i gelsin gelsin o zaman siz görün ihlas ları .Y.t.d

2. İnşallah güzel bir gün güzel bir haftamız olur. Çayımı yudumlayıp izlemeye devam edeyim Bol kazançlar arkadaşlar.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    İnşallah güzel bir gün güzel bir haftamız olur. Çayımı yudumlayıp izlemeye devam edeyim Bol kazançlar arkadaşlar.
    Amin bu gun ve yarin guzel olsun, mutlu olalim her yudum ayri bir tat versin.😀

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Amin bu gun ve yarin guzel olsun, mutlu olalim her yudum ayri bir tat versin.��
    Son günlerde hep zehir oldu çayımız. Artık bizlerinde yüzlerinin gülme zamanı gelsin diyorum. Burada yıllarını veren arkadaşlar var onların yüzü gülsün, grup hisselerinde canı yananlar var onların yüzleri gülsün ve en önemlisi yıllardır paralarını alamayan ihlas finans mudilerinin de yüzleri gülsün.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    İnşallah güzel bir gün güzel bir haftamız olur. Çayımı yudumlayıp izlemeye devam edeyim Bol kazançlar arkadaşlar.
    İnşallaaaaah. Şöyle 1.60 ları görsek...

6.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    İnşallaaaaah. Şöyle 1.60 ları görsek...
    Olmuşken 2 -2.5 tl olsun bari. Ama ona daha zaman var heralde. Biz görürmüyüz bilmem.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Teknik analizin 1 numaralı ustası Selçuk hocanın degerlendirmelerinden kısa özet:
    Ons: 1837 $ altı orta, uzun vade alım fırsatı.
    Gram: 463 altı orta, uzun vade alım fırsatı.
    Dolar: 7,96 üstünde çoklu kapanış olmazsa yukarı yönlü hareket tepkidir.
    Bist100: 1295 dört saatlik süre boyunca kırılıp günlük kapanış olursa trend bozulur. Orta,uzun vade 1357 kırılıp geçilirse verilecek rakamlar herkesi rahatsız ederrr.

8.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Teknik analizin 1 numaralı ustası Selçuk hocanın degerlendirmelerinden kısa özet:
    Ons: 1837 $ altı orta, uzun vade alım fırsatı.
    Gram: 463 altı orta, uzun vade alım fırsatı.
    Dolar: 7,96 üstünde çoklu kapanış olmazsa yukarı yönlü hareket tepkidir.
    Bist100: 1295 dört saatlik süre boyunca kırılıp günlük kapanış olursa trend bozulur. Orta,uzun vade 1357 kırılıp geçilirse verilecek rakamlar herkesi rahatsız ederrr.
    biz oksijenimizden yorum isteyelim tanımadığımızdan gelsin cevap.
    "1 numaralı ustası Selçuk hoca"yı tanımam lakin şu ONS bir garip duruyor ne düşüneceğimi tam bilemedim hayırlısı ama izleyip göreceğiz hep beraber.

Sayfa 350/891 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •