Sayfa 351/650 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 5195 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ben son kafein halka arz için red haberinde çıkmıştım. Kalanlara sabır ve hayırlı bol kazançlar dilerim. Belki mobiussoros buralardadır. Kendisi bilgili bir kişidir. Onunla aynı forum ve hisse de olmak zevktir.. Selamlar. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teveccühünüz sn muhabere kardeşim Evet ben epey epey eksildikten sonra 2,19-2,25 bandında amcaların hareketlerini görünce hemen doldum tekrar! Burada da yazdım bu defada olumsuz haberler senet toplanmaya gönderilir mantığı ile 2,26 maliyet ile devam.Sonumuz ne olur Allah kerim Aşağı salarsa dolarım.Yukarı atarsa çakarım. Hakkımızda hayırlısı

Yatırım tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Teveccühünüz sn muhabere kardeşim Evet ben epey epey eksildikten sonra 2,19-2,25 bandında amcaların hareketlerini görünce hemen doldum tekrar! Burada da yazdım bu defada olumsuz haberler senet toplanmaya gönderilir mantığı ile 2,26 maliyet ile devam.Sonumuz ne olur Allah kerim Aşağı salarsa dolarım.Yukarı atarsa çakarım. Hakkımızda hayırlısı

Yatırım tavsiyesi Değildir.
    İyi yapmışsınız hayırlı olsun. Sevindim.. Benim de dikkatimi çekse de başka senette olduğumdan maalesef dönüş yapamadım.. Takipteyim.. Bol kazançlar dilerim. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çok teşekkür ederim sn muhabere kardeşim.Saygılar.Bol kazançlar.

5. Selam arkadaşlar . Bol kazançlar inşallah. Bizi sürüm sürüm süründürdüler umarım artık iyi haberler gelir. Hep beraber kazanırız...

6. var bunda bir hareket amma dur bakalım
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    var bunda bir hareket amma dur bakalım
    İnşallah olsun artık

8. bu haberle de bi 1 sene daha oyalar, herhalde ytd.

Sayfa 351/650 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •