Sayfa 351/464 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Twitterda büyük borsacı(!) bu kağıdı çok dillendirdi,,, kanırtmadan gitmez her olumlu sayılabilecek haber mal dağıtmak için kullanıldı...Bekle babam bekle...

Alıntı Originally Posted by Husmen Dayı Yazıyı Oku
    yalnız bu arkadasların dogru soyledigini varsayıyorsunuz. Geçmişte söylediklerine bakarsanız, öyle gözükmüyor. Bence şirketin durumuna bakmak lazım. Elinde büyük miktarda para var. Temettü de vermiyor. Bunu bir şekilde değerlendirmesi lazım. İyi değerlendirirlerse büyük prim yapar.

1.40 lara düşmesi için bir neden gözükmüyor.Tabi paraları bir üc kağıtcılık ile başka yerlere aktarmazlarsa.
    birebir aynı fikirdeyim , ben daha once ,yukarı gidecek bir kagıt icin çığırtkanlık yapıldıgını ne duydum ne gordum. bu tarz tipleri şirket sahipleri ve /veya spekler hap gibi yutar. Nasıl satıştan kimsenin haberi yoktu, tahtanın yonude bu şekide tayin edilir. bana gore degeri 2.3 liradan fazla etmez an itibarı ile ama olurmu ,abilerin keyfi. b grubu olsun diye cırpınan adamlar ,bu zaman dan sonra kağıda itibar kaybettirmezler.

3. Ben son lotlarimida bugun ciktim tatgd ya geciyorum arkadaslar herkese bol kazanclar

4. Dünya ne kadar küçük değil mi ulaşçım?
    Döndü ve yine karşılaştık.Hadi bakalım sür eşeği niğdeye.

5. tutmayın tırtı pazartesi yeni hisse geliyormuş.....yandık

Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    tutmayın tırtı pazartesi yeni hisse geliyormuş.....yandık
    aman ulaşa bulaşmasında ne yaparsa yapsın...

7.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    aman ulaşa bulaşmasında ne yaparsa yapsın...
    Yeni hissesi ulas mıs gecmis olsun

8. pazartesi en çok artan hisse onun hissesi olacakmış,yalandan kim ölmüş

Sayfa 351/464 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •