Sayfa 352/612 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Küfürlü yazdığım için ceza vermişlerdi yine geldim değişen birşey yok. Senin spek gibi

2. Koca Esref aga oldu de ne götürdü uc karış torpagin altina Memmedim?
    Sen de olmeyeceksen bir avuç kalmış küçük yatirimcinin elindeki bir umut tuttugu hisseyi de al... adamlarina söyle daha da baskı yapip iyice yolsun küçük yatirimciyi
    neyseki ölüm dediğin zengine de fakire de uğruyor
    Al bu mubarek gunde insanlarin ahıni..
    inaniyor ya da inanmiyor olman ne farkeder? hepimiz yolun sonunda ayni yerde olacağız nihayetnde...Sana yonettigin holdinge guvenen onca insanin ahi cikmaz samma...çıkar aheste aheste

in

3.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Koca Esref aga oldu de ne götürdü uc karış torpagin altina Memmedim?
    Sen de olmeyeceksen bir avuç kalmış küçük yatirimcinin elindeki bir umut tuttugu hisseyi de al... adamlarina söyle daha da baskı yapip iyice yolsun küçük yatirimciyi
    neyseki ölüm dediğin zengine de fakire de uğruyor
    Al bu mubarek gunde insanlarin ahıni..
    inaniyor ya da inanmiyor olman ne farkeder? hepimiz yolun sonunda ayni yerde olacağız nihayetnde...Sana yonettigin holdinge guvenen onca insanin ahi cikmaz samma...çıkar aheste aheste

in
    HRY-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. hepiniz iyi borsacısınızya..kağıdın reklamını yaptınız yaptınınız, şirkette olmayan meziyetleri yatırımlarıda kendisine yüklediniz. küçük yatırumcıya bilerek yada bimeyerek pazarladınız, pazarlanmasına yardımcı oldunuz.Şimdi hergün mehmet'e küfür edin,yada sus pus olun. Olur görürsem söylerim.
    Siz nasıl kar edecek şirket arıyorsanız, büyük yatırımcılarda kar edecek şirket arıyordur. Bizler şirketin ucuzmu pahalımı olduğuna bakarken, büyük ve kurumsal yatırımcılar şirketin: Halka açıklık oranı, karlılık durumu, yatırım durumuna bakıyorlardır. hiç kimse önce kendi kazanmadan başkasına "Al ben yemedim sen ye" demez.
    kağıdın pazarlamacıları sayeyinde, kağıtta uzun vade yatırımcıları yok.Çünkü kağıdın büyük kısmı küçük yatırımcının elinde. Bu yüzden kağıtta kısa vade yatırımcıları var, bunlarda kısa vade al sat yapıyorlar. Boşuna kimseye küfür etmeyin. Kağıdın anlık durumu bunu gerektiriyor.
    Kağıtta ki küçük yatırımcı sayısına bakmak için. kağıdın forum günlük ziyaret sayısına bakın. kuşlu siteye bakın, başaka forumlara bakın. bana hak verirsiniz. ytd
    Son düzenleme : realiter; 21-04-2022 saat: 10:56.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

5. Endeks gün içinde artı olmaya devam ederse, polho aşkama 3.26 yada 3.27 kapatır. Bonuşa gözünüzü yormayın.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Endeks gün içinde artı olmaya devam ederse, polho aşkama 3.26 yada 3.27 kapatır. Bonuşa gözünüzü yormayın.ytd.
    😡😡😡boşuna ugraşma gitcek bu hisse az veya çok.yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    ������boşuna ugraşma gitcek bu hisse az veya çok.yatirim tavsiyesi degildir.
    Sende büyük borsacısın,gidecek hisseyi gözünden anlıyorsun, yada müneccim olmalısın.Madem gidecek gitmeyecek hisseyi anliyorsun,zamanını biliyorsun. Yıllardır neden burada ütü yapıyorsun. ytd

8. Kartal reis not al temettu sonrası vereceklerdi not aldinmi
    Portföyünün cok küçük miktarı burada olanlar nasıl belli oluyor

Sayfa 352/612 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •