Onemli Gunler Banner
Sayfa 353/405 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Rezillik tam gaz devam ediyor, bugün de kırmızıda hisse, bir sahip çıkamadı Reha efendi, bundan daha yatırım mı var diyordu enflasyona ezdiirdi, tuvalet kağıdı bil kendini enflasyona karşı korudu, resmen söylettiriyorlar insana.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 3 gündür ısrarla hisseyi kırmızıda tutan bunun fiyata müdahale olup suç olduğunu da bilmesi lazım, şirketten bağımsız yapan varsa bunu SPK'ya bildirsinler.

3. Şu konjonktürde yatırımcının cebine bir kuruş para girsin istemiyorlar, hem de ailece para içinde yüzerken.
    Şimdi şirketi arasan efenim biz bir şey yapmıyoruz, piyasa yapıyor der, tamam da bostan korkuluğu musunuz, az destek çıkın.
    Patron üç kuruş ayırıp da itibarına laf getirmemeliydi, yazıklar olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Beyler kazançlarınız bol olsun inşallah. Endeks yükselişinden yararlanamadığı için ben ayrıldım. Kalanlar için umarım çok çok iyi olur. 3 yıllık serüvenimdi. Hayırlısı olsun.Kalın sağlıcakla.

YTD.
    Hayırlı kazançlar, umarım daha çok kazanırsınız, bu bilançoyuda yiyecek diye aklıma geldi ama elimde satmaya gitmedi. ne yaparlarsa yapsınlar, isctr gibi eninde sonunda, olacak, olmadı, en kötü temettüsünü yerim.

Tekrar bol kazançlar, bereketli olur inşallah.

saygılar, sevgiler, YTD

5. Selamlar,
    Herkes nerde,satıp gittilermi ?

6. Bizi tokatlamadan gitmeyeceğini anladık, biraz mal verince şaha kalktı, yedirmez kolay kolay, tek başlarına yesinler.

7. Benden hiçbirşey alamadı. 2 gün önce biraz daha çekmiştim. Yıl sonu bilançoyu görmeden birşey satmam, ihtiyaç olursa o ayrı. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

8. Bu adi hisse beni mahvetti. Sürekli aldım bazen bekledim. En sonunda sattim. Bunu satınca saçma hisselerde çok daha fazlasını kaybettim. Yani adam gibi takilsaydi bu kadar kayıp ve stres olmucakti. Lanet olsun patron sana

Sayfa 353/405 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •