Sayfa 353/913 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Üstad, aşağıdaki GAP'ı dolduracaksa ve rahatlayacaksa hiç sorun değil. Dediğiniz yer bir çok kişiyi bozmaz. Oraya vurdurduğun da tahtacı kaptıracağı malı göz önüne alsaydı çoktan oraya basardı. Ülke ve Global anlamda vahim olaylar olmaz ise tabii..
    İşte o global olaylar asıl 2019 da patlak verecek. O yüzden siz sakin olun. En dibe gelecek gibi , ev alıyormuş gibi yatırım yapın. Hep uyardım. Şirket içinden oldum. Belki yarın kim bilir bana kimlerden ne yakıştırmalar yapılacak. Ama and içtim. Ben hep doğru bildiğimi söyleyeceğim. Allah zalimlere fırsat vermesin inşallah. Amin.

2.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    İşte o global olaylar asıl 2019 da patlak verecek. O yüzden siz sakin olun. En dibe gelecek gibi , ev alıyormuş gibi yatırım yapın. Hep uyardım. Şirket içinden oldum. Belki yarın kim bilir bana kimlerden ne yakıştırmalar yapılacak. Ama and içtim. Ben hep doğru bildiğimi söyleyeceğim. Allah zalimlere fırsat vermesin inşallah. Amin.
    Burada herkes kendince doğru düşündüğünü paylaşmaya çalışıyor. Buraya gelip art niyetli olanalar var ise allah onların cezasını verecektir. Başkalarının dediğine değil kendi bildiğinize inanın...

3. Şahsen ilk çeyrek bazında 2017 nin 20 katı civarı net kar bekliyorum.
    Alınan sipariş avansları ve de buna ilintili hammadde stokları tarihi rekorda,özellikle turizmdeki ertelenmiş talep kaynaklı olabilir.Yüksek kur ve yeni fabrikanın da katkısıyla ihracat oranı,miktarı da yükselmiş,daha da yükselecek gibi..Bana göre piyasadaki çöküşler alım fırsatı olur,bilançolar endişesiz beklenir.

4.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Şahsen ilk çeyrek bazında 2017 nin 20 katı civarı net kar bekliyorum.
    Alınan sipariş avansları ve de buna ilintili hammadde stokları tarihi rekorda,özellikle turizmdeki ertelenmiş talep kaynaklı olabilir.Yüksek kur ve yeni fabrikanın da katkısıyla ihracat oranı,miktarı da yükselmiş,daha da yükselecek gibi..Bana göre piyasadaki çöküşler alım fırsatı olur,bilançolar endişesiz beklenir.
    Aynen, şirket iyi, sektörde lider, üretttiği kalite. Temel anlamda güzel, birgün fiyatlar ama ne zaman beli değil.
    Piyasa yükselirken zaten eşlik etmedi. Gördüğüm kadarıyla hisse bir emanetçi tarafından denetleniyor, ufak ufak bularsa alıyor ama hisseyi hep stabil tutarak yapıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Her zaman dediğim gibi bu hisse halka arz edildiğinden beri ilk defa yaklaşık 2 sene önce agresif bir şekilde arttı ve bunun tekrar etme olasılığı çok az nacizane buradaki yatırım yapacaklar dipten alıp birkaç kademeye oynaması kendi çıkarına olabilir.sirket sahibinin kağıt umurunda değil 😁 salmış çayıra,mevlam kayıra... herkesin aklı kendine...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    Her zaman dediğim gibi bu hisse halka arz edildiğinden beri ilk defa yaklaşık 2 sene önce agresif bir şekilde arttı ve bunun tekrar etme olasılığı çok az nacizane buradaki yatırım yapacaklar dipten alıp birkaç kademeye oynaması kendi çıkarına olabilir.sirket sahibinin kağıt umurunda değil �� salmış çayıra,mevlam kayıra... herkesin aklı kendine...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    size dedim mahkemeye verelim diye bi kişi bile yazmamış mesaj atmamış
    herkes burda ağlıyor gelin icraat yapalım tık yok
    bu arkadaş ile pinokyoyu da şahit yazdıralım dedim.
    bu arkadaş yazmış işte şirket sahibinin umrunda değil diye, demekki içeriden birisi.
    kimse bana geri dönüş yapmadığına göre demek ki herkes halinden memnun nasıl biliyorsanız öyle yaşayın ozaman.
    ayrıca bilanço ile de ilgisi yok hissenin zarar eden nice şirket 3-5 kat prim yaptı asuzu global 2-3 senedir zarar açıklıyor 2 side 4 kata yakın çıktı. bu hisse 2-3 senedir kar açıklıyor hisse düşüyor, bilançoyu taksa şimdi en az 20 tl olmalıydı
    hisse de fiyat manipülasyonu olduğu belli gelin savcılığa verelim dedim tık yok,ne haliniz varsa görün.
    daha da yaz mam bu hissede
    pinokyo ve bu arkadaş sizlerin algısı ile oynayıp birilerinin ekmeğine yağ sürmeye devam etsin ki haklılar da
    yazın kardeşim yazın

7.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    herkes burda ağlıyor gelin icraat yapalım tık yok
    bu arkadaş ile pinokyoyu da şahit yazdıralım dedim.
    bu arkadaş yazmış işte şirket sahibinin umrunda değil diye, demekki içeriden birisi.
    kimse bana geri dönüş yapmadığına göre demek ki herkes halinden memnun nasıl biliyorsanız öyle yaşayın ozaman.
    ayrıca bilanço ile de ilgisi yok hissenin zarar eden nice şirket 3-5 kat prim yaptı asuzu global 2-3 senedir zarar açıklıyor 2 side 4 kata yakın çıktı. bu hisse 2-3 senedir kar açıklıyor hisse düşüyor, bilançoyu taksa şimdi en az 20 tl olmalıydı
    hisse de fiyat manipülasyonu olduğu belli gelin savcılığa verelim dedim tık yok,ne haliniz varsa görün.
    daha da yaz mam bu hissede
    pinokyo ve bu arkadaş sizlerin algısı ile oynayıp birilerinin ekmeğine yağ sürmeye devam etsin ki haklılar da
    yazın kardeşim yazın
    Sn sensitive, Bu adamlar ile mahkemelerde haklılığımızı ortaya çıkaracağımızı düşünmek büyük hata. Neyi ıspatlayacağız? bugüne kadar kim haklı çıkmış. Tamamen filmine uyduruyorlar her şeyi. Hakim karşısına çıktığında sana yasa böyle diyor ve olay başlamadan bitiyor. O yüzden maalesef bir çok kişi hakkını arayamıyor..Sistem sömürü düzeni.

8.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    Mahkemeye nasıl bir dilekçe yazmayı düşünüyorsunuz? Sizin yazdığınız dilekçe üzerine mahkemenin bir işlem yapmasının zorunluluğu var mı? Kısacası pay sahiplerinin direk mahkemeye başvurma hakkı nasıl oluşuyor?

Sayfa 353/913 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •